Ülevaade

Sisustussalong ed.l pakub kõike koduks vajalikku - köögi-, vannitoa-, elu- ja magamistoa sisustust, kontorilahendusi, välimööblit, valgusteid, vaipu ning aksessuaare. Sisustussalong ed.l professionaalne teenindus, elegantsed sisustuslahendused ning pakutavate toodete kvaliteet on kõrgelt hinnatud tõeliste koduarmastajate seas!

Kontaktandmed

Riik: Eesti
Maakond: Harjumaa
Linn/vald: Tallinn
Aadress: A.H. Tammsaare tee 47, 9.korrus
Sihtnumber: 11 316
Telefon: +3726101600
Mobiiltelefon: +37253433047
Faks: +3726101610
E-post: edition@limited.ee
Kodulehekülg: http://www.editionlimited.ee
Tegevuspiirkond: Eesti
Suhtluskeeled: eesti, inglise, vene
Kriteerium Keskmine hinne
Professionaalsus
60.0%
Täpsus
Kvaliteet
80.0%
Koostöövalmidus
80.0%
Rahulolu teostatud tööga
Hinna vastavus tehtud tööle
80.0%

Edition Limited OÜ

ID: 270686
Äriregistri kood: 11744212
Ehitus
Mööbli valmistamine, Sisekujundus
Kodu
Sisekujundus, Sisevalgustus, Uksed, Vaipkatted, Välisvalgustus
Mööbel
Aiamööbel, Büroomööbel, Elutoamööbel, Eritellimusmööbel, Esikumööbel, Kontorimööbel, Köögimööbel, Lastetoamööbel, Magamistoamööbel, Mööbli valmistamine, Vannitoamööbel, Verandamööbel
Positiivne tagasiside
75.0%
Töötajaid 1 - 3 töötajat
Keskkonnaga ühinenud 15.03.2011 09:52
Viimane sisselogimine 20.03.2014 14:29
Viimane profiili uuendus 16.09.2013 13:20
Profiili vaadatud 4046

Asukohakaart

Kirjeldus

Edition Limited OÜ on 2009 a. loodud ettevõte, mille põhitegevuseks on era- ning eriprojektide kujunduslahenduste väljatöötamine ning disainmööbli müük. Ettevõte pakub hingelähedast tööd selle kahele töötajale. Edition Limited OÜ põhitegevusteks on Itaalia, Hispaania, Saksamaa ja Taani disainmööbli müük ning sisekujunduslik projekteerimine.

Oskused

Ettevõte omab mitmeid häid kontakte disainmööbli arendajate ja tootjate hulgas, mis tagab võimaluse personaalsemaks lähenemiseks kliendi soovide täitmistel. Kui on miskit, mis puudub meie nomenklatuurist, olge julged küsima ning me anname oma parima Teie soovunelma realiseerimiseks.

Meie teenused sisaldavad

Disainmööblile omaselt kujundame ja projekteerime sisustuslahendused kliendi soovidest ning ruumiplaneeringust lähtuvalt. Mööbli tootmise eripärast tingituna nõustame sobivaima lahenduse kujundamisel ja viimistlusmaterjalide valikul. Lõpplahenduse leidmisel kontrollime planeeritava mööbli vastavust tegelikele mõõdistustele, misjärel tellime, tarnime, transpordime ja paigaldame mööbli vastavalt kokkuleppele. Tarnimisjärgsetel aastatel pakume informatsiooni ja lahendust kõikidele mööbli kasutamisest tulenevatele küsimustele.
Mööbli müügitegevusega kaasnevate teenuste kõrval pakume ühe lisateenusena projektipõhist sisekujunduslikku projekteerimist. Teenuse eesmärk on pakkuda kujunduslahendusi paberkandjal esitatava projekti näol, mis ei kohusta tellijat lõpplahenduse ja seda vormistava sisustuse tellimiseks.

Miks valida meid?

Soovides omandada mõnd maailmakuulsa disaineri sulest väljunud toodangut või otsides kvaliteetset ning isikupärast mööbli ja sisustuslahendust, on sisustussalong ed.l kindlasti abiks. Leiame võimaluse mööbli soodsaimaks ning kiireimaks soetamiseks ning hoolitseme viimase paigalduskeskkonna kujunduslahenduse eest.

Meie garanteerime

Edition Limited OÜ vahendab toodetele tootja garantiid, mis disainmööblile omaselt võib olla seatud ka 5, 12 või enamaks aastaks. Garantiiaeg hakkab kehtima alates toote üleandmisest ostjale ning selle aluseks on ostu-müügitšeki kuupäev, paigaldusteenust nõudvate projektide puhul on selleks tööde lõpetamist kinnitava vastavasisulise üleandmise-vastuvõtmise akti kuupäev.
Garantii alla ei kuulu puudused, mis on põhjustatud kauba mehaanilisest vigastusest (s.h. vedeliku, niiskuskahjustusest), kauba mitteotstarbekohasest kasutamisest või loomulikust kulumisest.
Lisaks tootjagarantiile on tarbijal ka muud EV seadusandlusest tulenevad õigused.

Ettevõtjale antud hinded

Kriteerium Keskmine hinne Hindamisi
Professionaalsus
(60.0%)
1
Täpsus
(hinne puudub)
-
Kvaliteet
(80.0%)
1
Koostöövalmidus
(80.0%)
1
Rahulolu teostatud tööga
(hinne puudub)
-
Hinna vastavus tehtud tööle
(80.0%)
1
Hinnata saavad ainult sisseloginud kasutajad. Logi sisse

Ettevõtja hindamine

Hinnata saavad ainult sisseloginud kasutajad. Palun logi sisse.

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine