Ülevaade

Ehituse Insenerid OÜ põhitegevuseks on fassaaditööd ( fassaadi soojustamine ja viimistlemine ), katusetööd, betoonitööd ja projekteerimine.

Oleme spetsialiseerunud eramajade, korterelamute ja ärihoonete fassaadide
soojustamisele ja krohvimisele. Meie asjatundliku meeskonna juhtimisel on soojustanud ja viimistlenud
erineva keerukusega ja töömahuga objekte ...

Kontaktandmed

Riik: Eesti
Maakond: Harjumaa
Linn/vald: Tallinn
Aadress: Puhangu 32-25
Sihtnumber: 10316
Telefon: 56877833
Mobiiltelefon: +37256877833
E-post: ehituse@ehituse.ee
Kodulehekülg: http://www.ehituse.ee
Facebook: facebook »

EHITUSE INSENERID OÜ

ID: 494659
Äriregistri kood: 11733817
Ehitus
Betoonitööd, Fassaaditööd, Katusetööd, Projekteerimine, Üldehitus
Positiivne tagasiside
hinne puudub
Töötajaid 1 - 3 töötajat
Keskkonnaga ühinenud 08.02.2012 10:04
Viimane sisselogimine 15.05.2013 22:58
Viimane profiili uuendus 15.05.2013 22:58
Profiili vaadatud 1867

Asukohakaart

Meie teenused sisaldavad

„Üldiselt on iga hooneomanik huvitatud, et tema ehitise välisilme oleks esinduslik ja soliidne, viimastel aastatel tunneb järjest enam hooneomanikke huvi ehitise soojapidavuse tõstmise ja energiasäästlike lahenduste vastu. Ka riigi poolt on soojusefektiivsuse programmile ette nähtud toetus ja lähiajal on oodata selle suurenemist. Ehitise elamismugavusi on majanduslikult otstarbekas parandada lisasoojustamisega. Lisasoojustamine tasub ennast vähenevate küttekulude näol juba mõne aasta pärast ära ning lisaks paraneb hoone sisekliima.“

Oleme spetsialiseerunud eramajade, korterelamute ja ärihoonete fassaaditöödele, kasutades erinevaid tehnoloogiaid, sh. õhekrohv- (soojustusmaterjaliks vahtpolüstürool või kivivill) ja lubitsementkrohv-lahendused, samuti muinsuskaitseliste fassaadide taastamine, puitfassaadid, plaatfassaadid, kivifassaadid jne.
Kasutame oma töös ainult kõrgväärtuslikke materjale nagu Caparol, Ceresit, Knauf jt, mis koos pikaajalise töökogemusega tagavad Teie fassaadile aastateks hea välimuse ja vastupidavuse.
Klientide teadmised soojustamisest ja viimistlemisest on sageli puudulikud. See on ka täiesti loomulik, sest müüdavate materjalide, võimaluste ja info hulk on tõesti suur. Oleme võtnud eesmärgiks tõsta oma klientide teadlikkust ja jagada neile enne tähtsate otsuste langetamist vajalikku informatsiooni, et nad oskaksid valida õigeid materjale ja tellida vajalikke töid, saavutamaks parima lõpptulemuse.

Lisaks fassaaditöödele teostame kliendi rahulolu saavutamiseks ja tema aja kokkuhoiu mõttes ka lisatööd, mis on meie poolt pakutud teenustega otseselt seotud. Nendeks töödeks on meil välja koolitatud laia profiiliga spetsialistid, kes tulevad toime nii keeruliste kui ka lihtsate lisatöödega, mis objektidel ette võivad tulla. Eriti on oluline, et kõik fassaadiga seonduvad tööd oleksid teostatud ühe teenusepakkuja poolt, kes annab teostatud töödele kui tervikule garantii.

Mõningad meie poolt pakutavad lisatööd:
Katusetööd
Tuulekastide ehitus
Vihmaveesüsteemide paigaldus
Akna veeplekkide paigaldus
Akende paigaldus
Parapeti ehitus
Panduse ehk sillutisriba ehitus
Rõdude renoveerimine
Soklite soojustamine ja viimistlemine
Vundamendi ja soklite hüdroisolatsioon
Teemantpuurimine ja fresh-klappide paigaldus
Peame elementaarseks ka asjaolu, et tööde teostamisel pööratakse tähelepanu töömaa korrashoiule ja ohutusele.

Meie garanteerime

Oleme professionaalsed ehitajad: rakendame läbimõeldult asjakohaseid töövõtteid ja tehnoloogiaid ning järgime tunnustatud kvaliteedistandardeid. Pakume klientidele madalate kogukuludega terviklahendusi. Hoolime ümbritsevast keskkonnast ja tegutseme säästlikult.

Meie insenerid on uuendusmeelsed ja tulemusele orienteeritud. Kasutame optimaalselt infotehnoloogia pakutavaid võimalusi. Peame kinni antud lubadustest ja kokkulepetest – oleme usaldusväärne partner.

Tegutseme avatult ja läbipaistvalt. Seisame ehitusvaldkonna heade tavade järgimise eest. Me ei võta klientide arvel riske. Meie missioon on pakkuda klientidele parimaid terviklahendusi hoonete ehitamisel, aidates neil seeläbi kasvatada oma vara väärtust.

Arendame oma töötajaid järjepidevate koolituste ja tasakaalustatud karjäärivõimalustega. Väärtustame töötajaid, tagades neile modernse, loovusele innustava töökeskkonna ning ettevõtlikkust soosiva motivatsioonisüsteemi – sellega tagatakse ka ettevõtte väärtuse kasv.

Meie missiooniks on pakkuda oma klientidele sobivaimaid ehitusalaseid lahendusi, pidades kinni tähtaegadest ja kvaliteedinõuetest.

Kuuluvus, diplomid, sertifikaadid

Ehituse Insenerid OÜ omab järgmisi registreeringuid:

(Majandustegevuse register)
Ehitusjuhtimine – üldehitustööd
Ehitamine – üldehitustööd
Litsentside kehtivust saate kontrollida Majandustegevuse registrist.

Ettevõtjale antud hinded

Kriteerium Keskmine hinne Hindamisi
Professionaalsus
(hinne puudub)
-
Täpsus
(hinne puudub)
-
Kvaliteet
(hinne puudub)
-
Koostöövalmidus
(hinne puudub)
-
Rahulolu teostatud tööga
(hinne puudub)
-
Hinna vastavus tehtud tööle
(hinne puudub)
-
Hinnata saavad ainult sisseloginud kasutajad. Logi sisse

Ettevõtja hindamine

Hinnata saavad ainult sisseloginud kasutajad. Palun logi sisse.

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine