Ülevaade

Authorized Investments and Consulting OÜ on 2011. aastal alguse saanud ettevõte ning põhineb eesti kapitalil. Ettevõtte Authorized Investments and Consulting OÜ peamine ning esmane teenus, mida pakume oma kontserni siseselt kui ka koostööpartneritele ning uutele klientidele, on seotud finantsilise poolega. Seda just tellijate ja peatöövõtjate ning alltöövõtjate vaheliste finantsili...

Kontaktandmed

Mobiiltelefon: +37253053364
E-post: info@authorizedinvestmentsandconsulting.eu
Kodulehekülg: http://www.authorizedinvestmentsandconsulting.eu
Tegevuspiirkond: Eesti
Suhtluskeeled: eesti, inglise, vene, soome
Oluline kontakt: info@authorizedinvestmentsandconsulting.eu

BAILAMORENA MANAGEMENT OÜ

ID: 498048
Äriregistri kood: 12209194
Ehitus
Abitööd, Aiad ja väravad, Arhitekt, Betoonitööd, Detailplaneeringud, Drenaaži paigaldus, Ehitusjärelevalve, Ehituslik planeerimine, Ehitusmaterjalid, Ehitusnõustamine, Ehitusplatside ettevalmistustööd, Ehitustarvikud, Elektritööd, Erinevad paigaldustööd, Garaažide/aitade/kuuride ehitus, Geodeesia/kartograafia, Keevitustööd, Majade soojustamine, Mulla- ja tasandustööd, Omanikujärelevalve, Palkmajade ehitus, Parklate ehitus, Projekteerimine, Sildade ja tunnelite ehitus, Tänavakivide paigaldus, Teede ehitamine ja hooldus, Üldehitus, Veevarustuse ja kanalisatsiooni rajamine, Vundamendi valamine
Remont ja hooldus
Transport
Veoteenus
Positiivne tagasiside
hinne puudub
Töötajaid 4 - 10 töötajat
Keskkonnaga ühinenud 09.03.2012 17:08
Viimane sisselogimine 01.05.2012 15:49
Viimane profiili uuendus 14.03.2012 12:15
Profiili vaadatud 1851

Kirjeldus

Authorized Investments and Consulting OÜ missiooniks on pakkuda eelkõige kliendi soovist ning visioonist lähtuvaid lahendusi.
Pakutavate ehitusteenuste lai ulatus, paindlikkus, usaldusväärsus ja tähtaegadest kinnipidamine ning eelkõige kvaliteet on Authorized Investments and Consulting OÜ esmaseid prioriteete.
Sõltuvalt klientide ootustest teostavad kontserni ettevõtted kui ka koostööpartnerid nii väikesemahulisi ehitustöid kui ka mastaapseid, keerukaid ja innovaatilisi projekte.
Lisades siia juurde ka ehitustoodete ning materjalide müügi püüame pakkuda paljude erinevate tootjate toodangut konkurentsivõimelise hinnaga, sealjuures püüdes tagada kõrge kvaliteeditaseme lähtuvalt kliendi soovist, lisades veel omalt poolt ka tähtaegse tarne ning kindluse, et Teil kui kliendil oleks aega tegeleda muude tähtsamate toimetustega!

Miks valida meid?

Authorized Investments and Consulting OÜ missiooniks on pakkuda eelkõige kliendi soovist ning visioonist lähtuvaid lahendusi.

Ettevõtjale antud hinded

Kriteerium Keskmine hinne Hindamisi
Professionaalsus
(hinne puudub)
-
Täpsus
(hinne puudub)
-
Kvaliteet
(hinne puudub)
-
Koostöövalmidus
(hinne puudub)
-
Rahulolu teostatud tööga
(hinne puudub)
-
Hinna vastavus tehtud tööle
(hinne puudub)
-
Hinnata saavad ainult sisseloginud kasutajad. Logi sisse

Ettevõtja hindamine

Hinnata saavad ainult sisseloginud kasutajad. Palun logi sisse.

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine