Ülevaade

Claudius Õigusbüroo on loodud õigusabi osutamiseks kõigis peamistes õigusvaldkondades alates nõustamisest kuni kohtus esindamiseni. Oleme keskendunud teenuse osutamisele läbi interneti (Skype, e-post, e-toimik jms), et võimaldada klientidel hoida kokku aega ja raha ning muuta klientide elu mugavamaks. Vajadusel või kliendipoolse soovi korral kohtub meie jurist kliendiga viimase asukohas.

Kontaktandmed

Riik: Eesti
Maakond: Harjumaa
Linn/vald: Tallinn
Mobiiltelefon: 53477636
E-post: info@claudiuslaw.com
Skype: claudiusbyroo
Kodulehekülg: http:// www.claudiuslaw.com
Facebook: facebook »
Suhtluskeeled: eesti, inglise, vene
Kriteerium Keskmine hinne
Professionaalsus
100%
Täpsus
100%
Kvaliteet
100%
Koostöövalmidus
100%
Rahulolu teostatud tööga
100%
Hinna vastavus tehtud tööle
100%

Claudius Õigusbüroo OÜ

ID: 503509
Äriregistri kood: 12209099
Õigusteenused
Äriühinguõigus, Asjaõigus, Avalik õigus, Ehitusõigus, Esindamine kohtus, Euroopa Liidu õigus, Haldusõigus, Intellektuaalse omandi kaitse, Juriidiline nõustamine, Kaubamärgiõigus, Kaubandusõigus, Keskkonnaõigus, Kindlustusõigus, Kinnisvaraõigus, Kohtumenetlus, Konkurentsiõigus, Lepinguõigus, Lepitusnõustamine, Maksuõigus, Meediaõigus, Mereõigus, Pankrotiõigus, Pärimisõigus, Perekonnaõigus, Rahandus- ja pangandusõigus, Riigihanked, Tööõigus, Transpordiõigus, Ühinemis- ja omandamistehingud, Võlaõigus
Positiivne tagasiside
100%
Töötajaid 4 - 10 töötajat
Keskkonnaga ühinenud 27.03.2012 12:26
Viimane sisselogimine 14.08.2013 10:45
Viimane profiili uuendus 20.06.2013 14:31
Profiili vaadatud 3908

Kirjeldus

§ Abistame konfliktidele lahenduse leidmisel
§ Koostame vajalikud juriidilised dokumendid
§ Esindame asjaajamisel, läbirääkimistel ja kohtus
§ Äriühingute asutamine, arendamine ja rahvusvahelistumine
§ Äri- ja juhtimiskonsultatsioonid, ärikontaktide vahendus
§ Start-up (nn idufirma) konsultatsioonid
§ Viime läbi õigusalaseid koolitusi
§ Pakume paindlikke ettevõtja õigusabipakette
§ Nõustame kõigis äri- ja õigusküsimustes

NB! Võimaldame tasuda õigusabiteenuste eest osamaksetega!

Tehke oma elu mugavaks ja muretuks — võtke õigusabi saamiseks ühendust Claudius Õigusbüroo juristiga!

Oskused

Õigusabi osutamise valdkonnad:

§ Perekonnaõigus
§ Pärimisõigus
§ Asjaõigus
§ Võla- ja lepinguõigus
§ Äriühinguõigus
§ Ühingu- ja ühistuõigus
§ Tööõigus
§ Väärteoõigus
§ Riigiõigus ja haldusmenetlus
§ Kohtu- ja täitemenetlus

Lisaks aitab Claudius Õigusbüroo leida lahendusi muudes Teile olulistes küsimustes. Võtke meiega julgesti ühendust!

Miks valida meid?

Claudius Õigusbüroo on loodud õigusabi osutamiseks kõigis peamistes õigusvaldkondades alates nõustamisest kuni kohtus esindamiseni. Oleme keskendunud teenuse osutamisele läbi interneti (Skype, e-post, e-toimik jms), et võimaldada klientidel hoida kokku aega ja raha ning muuta klientide elu mugavamaks. Vajadusel või kliendipoolse soovi korral kohtub Claudius Õigusbüroo jurist kliendiga viimase asu- või tegevuskohas.

Claudius Õigusbüroo klientideks on nii füüsilised isikud, ettevõtjad kui ka erinevad kohalikud või rahvusvahelised organisatsioonid. Meie juristid nõustavad kliente üle Eesti, samuti osutame õigusabi klientidele, kes viibivad välisriigis. Lisaks eesti keelele osutab Claudius Õigusbüroo õigusabi vene ja inglise keeles.

Claudius Õigusbüroo teeb igapäevaselt koostööd notarite, kohtutäiturite, riiklike institutsioonide ja muude era- või avalikõiguslike asutustega.

Kõik Claudius Õigusbüroo töötajad on erialase kõrghariduse, laia silmaringi ja avatud meelega. Meie meeskonnaliikmed tegelevad järjepidevalt enese koolitamise ja arendamisega kõikidel tasanditel. Claudius Õigusbüroos töötamise eelduseks on kõikidel töötajatel hariduse miiniumnõudeks riiklikult tunnustatud magistrikraad või sellele vastav välisriigi kvalifikatsioon.

Claudius Õigusbüroo eesmärk on pakkuda klientidele võimalust kaitsta oma seadustest tulenevaid õigusi ja panustada ühiskonna kujunemisele, mis on rajatud viisakusele, õiglusele ja igakülgsele turvalisusele. Claudius Õigusbüroo hindab kõrgelt eetilist käitumist ja väärtusi, mis põhinevad humaansetel ühiskonnamudelitel.

Meie kliendid väärivad parimat teenindust ja õigusabi osutamist viisil, mis on kohandatud kliendi individuaalsete vajadustega. Me usume, et elu on mõeldud olema lihtne ja kerge.

Meie garanteerime

Claudius Õigusbüroo väärtused:

§ Kvaliteet. Ettevõtte personali moodustavad laia silmaringi, avatud meele ja kõrge kvalifikatsiooniga töötajad, kes tegelevad pidevalt enese arendamise ning uute teadmiste – oskuste hankimisega. Kvaliteedi tagab kohusetundlikkus, sihikindlus, põhjalikkus ja erialased kõrged teadmised ning pikaajalised kogemused. Teeme oma tööd pühendunult ja usume, mida teeme! Oleme valmis võtma vastutust!
§ Konfidentsiaalsus. Me ei edasta kliendilt või koostööpartnerilt saadud informatsiooni kolmandatele isikutele, v.a juhul, kui vastav nõue tuleneb seadusest või omame kliendi või koostööpartneri nõusolekut.
§ Lojaalsus. Õigusabi osutamisel ja ülesande täitmisel lähtume kliendi huvidest ega teosta tegevust, mis võib nimetatud huvi ükskõik millisel moel kahjustada.
§ Paindlikkus. Arvestame klientide erinevaid vajadusi, läheneme olukorrale juhtumipõhiselt.
§ Kiirus. Asume probleemi lahendama kohe. „Mõistlik aeg“ tähendab meie jaoks täna, mitte homme!
§ Soodne. Claudius Õigusbüroo osutab õigusabi peamiselt interneti vahendusel, mille tõttu ei kajastu büroo rendikulud teenuse hinnas.
§ Mugav. Osutame õigusabi Skype vahendusel üle maailma, sõltumata kliendi asukohast. Vajadusel või kliendipoolse soovi korral kohtub Claudius Õigusbüroo jurist kliendiga viimase asu- või tegevuskohas.

Ettevõtjale antud hinded

Kriteerium Keskmine hinne Hindamisi
Professionaalsus
(100%)
2
Täpsus
(100%)
2
Kvaliteet
(100%)
2
Koostöövalmidus
(100%)
2
Rahulolu teostatud tööga
(100%)
2
Hinna vastavus tehtud tööle
(100%)
2
Hinnata saavad ainult sisseloginud kasutajad. Logi sisse

Ettevõtja hindamine

Hinnata saavad ainult sisseloginud kasutajad. Palun logi sisse.

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine