Ülevaade

Sisekujundus, projekteerimine, valmistamine ning vajadusel paigaldus. Eritellimusmööbel, vananemas stiilis mööbel, ning köögid - pole paremat väljakutsed meile, kui nende projekteerimine ning valmistamine. Valmistame kõike seda, mida teised ei tee.

Kontaktandmed

Riik: Eesti
Telefon: 58602100
Mobiiltelefon: 58602100
E-post: info@vanamoobel.ee
Kodulehekülg: http://www.vanamoobel.ee
Facebook: facebook »
Suhtluskeeled: eesti, inglise, vene, saksa, soome
Kriteerium Keskmine hinne
Professionaalsus
100%
Täpsus
100%
Kvaliteet
100%
Koostöövalmidus
100%
Rahulolu teostatud tööga
100%
Hinna vastavus tehtud tööle
100%

Eesti Vana Mööbel OÜ

ID: 646473
Äriregistri kood: 12324535
Teostatud: märts 2013

Esikulaud kolme sahtliga, käsiviimistlus antiik-valge tooniga

Teostatud: märts 2013
Kirjeldus:
Hästi nõudlik klient saatis omapoolse soovi. Meie tegime projekti ning koostejoonised ning peale kinnitamist saatsime töösse. Vanutatud ning täispuidust valminud eritellimusmööbel transporditi kliendini. Projekteerimisel oli kasutatud vanamööbli asjatundja disainer Raul Vesteri soovitusi. Üldilme ning naturaalse ja efektse pinnaviimistluse saavutamiseks, viimistleti käsitsi kõik pinnad antiik- valge tooniga.

Teostatud: september 2012

Panipaigad funktsionaalseks ning nägusaks.

Teostatud: september 2012
Kirjeldus:
Kliendil oli mure ehitusest tuleneva ebatäpsete panipaikade avade pärast. Lihtsa lahendusena pakuti disainer Raul Vesteri poolt välja manteluksed erihingedega ning sahtlid mantelkraega. Õrn seepias- valge toon murdub mõnusalt magamistoas, jättes tuppa arhailise ning meeldivalt hubase tunde.

Teostatud: detsember 2011

Puidust postkastid nii palk kui ka eramajja!

Teostatud: detsember 2011
Kirjeldus:
Meie poole pöördus üks tagasihoidlik klient, kes soovis puidust postkasti. Kuna meie motoks on teha kõike seda, mida teised ei tee siis võtsime väljakutse vastu. Tänaseks on saanud sellest tagasihoidlikust tootest hitt-toode. Kes oleks võinud seda arvata.

Teostatud: juuni 2011

Kõige õhemad täispuidust lükanduksed ning ribipõhjalised sahtlid.

Teostatud: juuni 2011
Kirjeldus:
Oleme pidanud loominguliselt lahendama paljude toredate kliendite muresid. Üks kindlasti paljudest oli täispuidust garderoobi ning hästi õhukeste lükanduste valmistamine. Kuna jalatsid riiuli vajavad tuulutust, otsustas meie mööblidisainer Raul Vester teha spetsiaalsed sahtlid. Kogu mööbel toimetati läbi väikese ukseava ning pandi seal oskuslikult kokku. Viimistluseks valitud toonitud õli. Tulemus on piltidel.

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine