Ülevaade

Pakun mobiilse lintsaekaatriga palgisaagimisteenust kliendi juures.
Pakun halumasinaga küttepuude saagimis-lõhkumisteenust kliendi juures.

Kontaktandmed

Telefon: 5280616
Mobiiltelefon: 5280616
E-post: ardi.s@neti.ee
Skype: ardi.s
Oluline kontakt: ardi.s@neti.ee
5280616

Ardi Soovik

ID: 78604
Äriregistri kood: 10650957
Muu
Metsa langetamine, Metsa varumine, Puidutooted
Positiivne tagasiside
hinne puudub
Keskkonnaga ühinenud 24.11.2010 12:52
Viimane sisselogimine 09.09.2016 21:44
Viimane profiili uuendus 09.09.2016 21:44
Profiili vaadatud 2397

Kirjeldus

Pakun palgisaagimisteenust kliendi juures, metsas jne.mobiilse lintsaekaatriga.
Saan saagida kuni 6, 3m ja pikendusega (lisatasu 20eur+km) kuni 8, 1m palki, maksimumläbimõõduga 1 meeter.
Saetee on 2- 2, 5mm, seega vähemalt 2 korda vähem saepuru kui ketaskaatriga, 3 korda vähem saepuru kui raamsaekaatriga(sihka-sahka) ja 4 korda vähem kui kettsaekaatriga(puruveskiga) ja selle arvelt kuni 15% enam materjali saab kätte.
Teenuse hind on 20eur/h(+km) + kohaletulek 2x40senti/km(+km).Asun Raplamaal, Juuru lähistel.
Tootlikus on servamata materjali puhul 1-2tm/h ja kantmaterjali puhul 0, 3-1, 3tm/h, kõik oleneb palgist(paksus, pikkus) ja soovitavast materjalist(paksus, laius), ning ka abitööjõust.Näiteks üle 5m ja 25cm+palk millest soovitakse prussi+servamata laud on üldjuhul üle 1tm/h, aga 3m palk 15-20cm millest soovitakse 10cm laiust servatud lauda, võib jõudlus olla vaid 0, 5tm/h ja majapalgi lafette(palkidest vaid 2 külge lõigata) jõudlus on 2-3tm/h.
Vajalik kliendi poolt 2 abilist ja 3F elektrit vähemalt 16A kaitsme alt.Kaableid on mul kuni 1km jagu, kuid soovitatavalt peaks vool olema saadaval võimalikult lähedalt. Kaasas kannan tavaliselt kuni 100m kaableid.
Lisatasu(+6eur/h+km) eest võin teenust osutada ka diiselgeneraatorilt saadava elektriga kohas kus voolu pole.
Saen kõiki puuliike ja miinimumkogust pole, tulen saagima vajadusel ka üht tammepakku, hinnakirjast lähtuvalt klient otsustab tasuvuse.
Kontaktid 5280616 ardi.s@neti.ee
Kui tööd on rohkem kui 1-ks päevaks, siis kliendi mureks jääb leida mulle pesemisvõimalusega ööbimine või tasuma edasi-tagasisõidu 20senti/km.
Materjal peab olema metalli- ja mineraalivaba, ehk lint on kliendi vastutusel.Lindi riknemine läheb kliendile maksma 12-25eur.Julgustuseks võin öelda, et linti rikub vaid karmim metall, kruvid, mürsukillud.Tavaliste naelte ja traadiga on läinud õnneks, lint on olnud tugevam.Eelmisel aastal olid sunnitud lindi riknemist kinni maksma vaid 2 klienti.
Aga erakorraline lindivahetus on siis üldjuhul siiski vajalik ja selle tasu on 3eur.
Palgid paluks panna ühte virna, sest esimene lahtipakkimine on kliendile tasuta, teine(ühe virna juurest teise liikumine) on juba teenuseaja sees.
Töö kvaliteeti hinnata jooksvalt, sest lõikelainetust (mis on lintsae suurim probeem) on võimalik vähendada töötempot alandades.
Kui ei sobi, siis tuleb kohe töö katkestada või nõuda töötempo alandamist(millega paraku tõuseb ka teenuse hind tm kohta). Hinnavähendamist töö kvaliteedi tõttu saab teha maksimaalselt 1 tööpäeva kohta.
NB. Jämepalkidest ei saa ma lasta täies laiuses lauda ja planku. Maksimaalne laius on 55cm(65cm).
Laiade lõigete puhul on töötempo madal ja ka kvaliteet kannatab. Sestap soovitaksin saekaatritel, kes tellivad minult jämepalkide saagimist, tellida saagimist mõõtu, mis on , , söödav, , ketaskaatrile ja valmismaterjal lasta sellega. Idee, et lasta jämepalgid servamata lauaks ja planguks ja seejärel seimerdada , seetõttu ei tööta, vähemasti tulemus ei ole hea. Siis juba lasta palk saagida lõplikult valmismaterjalik, et saaksin vältida laiu lõikeid niipalju kui vähegi võimalik.

Ettevõtjale antud hinded

Kriteerium Keskmine hinne Hindamisi
Professionaalsus
(hinne puudub)
-
Täpsus
(hinne puudub)
-
Kvaliteet
(hinne puudub)
-
Koostöövalmidus
(hinne puudub)
-
Rahulolu teostatud tööga
(hinne puudub)
-
Hinna vastavus tehtud tööle
(hinne puudub)
-
Hinnata saavad ainult sisseloginud kasutajad. Logi sisse

Ettevõtja hindamine

Hinnata saavad ainult sisseloginud kasutajad. Palun logi sisse.

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine