Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

ID: 892127
Tööpakkumise lisamise aeg: 14.08.2019
Vaatamisi: 6039

Tööpakkumine on arhiveeritud. Tööpakkumisele ei saa enam kandideerida.

Valga Põhikool

Üldhariduskool Valgas.

Tööd saab
Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

Töö kirjeldus

Eesti keele ja kirjanduse õpetamine ja õppimise tagasisidestamine II ning III kooliastmes; õpilaste arengu toetamine lähtudes nende võimetest ja vajadustest ning arvestades riiklikes õppekavades seatud eesmärkidega; õpitegevuse kavandamine ja analüüsimine, õppijate arengut toetava õppekeskkonna loomine; pidev kutseoskuste arendamine; elektroonilise päeviku Stuudiumi täitmine; koostöö kolleegidega, tugispetsialistidega, lapsevanematega; osalemine meeskonnaliikmena kooli arendustöös ja loometegevuses.

Nõudmised kandidaadile

  • Madalaim nõutav haridustase: magistrikraad
  • Erialast kõrgharidust või sellele vastavat kvalifikatsiooni; väga head pingetaluvus- ja suhtlemisoskust; sõbralikkust ja rõõmsameelsust; usaldusväärsust ja algatusvõimet; otsustus-, koostöö- ja analüüsivõimet; avatust uuendustele; head arvutikasutamise oskust; soovi panustada kooli arengusse
  • keeleoskus:
    ET: nõutud, kõne: C1, kirjutamine: C1

Ettevõte pakub

  • Töötamisvõimalust kõige päikselisemas koolis - Valga Põhikoolis; enesearengu- ja eneseteostusvõimalusi; võimalust loovalt panustada tooniandva kooli arendamisse; uuendusmeelset ja sõbralikku meeskonda; meeldivat töökeskkonda, paindlikku tööaega, ujulakompleksi kasutamise võimalust. Väärtustame töötaja isiklikku elu, õppivat õpetajat, ühtekuuluvust, tähtpäevi.

Lisainfo tööpakkumise kohta

Kui Sinu soov on olla tark sõber noorele õppijale, avades tema parimad võimed, siis Valga Põhikool ootab Sind oma meeskonda ja päikselisse majja kandideerima.
Vahetustega töö: EI
Töö on öösiti: EI
Kandideerimise dokumendid: CV, motivatsioonikiri, muu

Üldandmed

Töökohti: 1
Asukoha andmed: Eesti, Valgamaa, Kungla tn 16
Tööaeg: Täistööaeg
Töö liik: tähtajatu
Töötasu: kokkuleppel
Tööpakkumine aegub: 14.08.2019
Kontaktisik: Hannely Luik-Stogov

Kandideerimine

Tööpakkumistele saavad kandideerida registreerunud kasutajad. Kandideerimiseks peab sul olema vähemalt üks aktiivne CV. Sinu poolt valitud CV lisatakse kandideerimisele PDF faili kujul.

Kui sul on kasutajakonto olemas siis logi sisse.

Kui kontot pole siis registeeru kasutajaks.

Tööpakkumise statistika

6039
Korda on antud tööpakkumist vaadatud

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine