Lapsehoidja

ID: 893653
Tööpakkumise lisamise aeg: 16.07.2019
Vaatamisi: 2104

Tööpakkumine on arhiveeritud. Tööpakkumisele ei saa enam kandideerida.

OÜ Lepatriinula

Tööd saab
Lapsehoidja

Töö kirjeldus

Laste abistamine nendes tegevustes, millega laps ise hakkama ei saa (nt potil käimine, mähkmete vahetamine, söömisel abistamine, trepist alla minekul abistamine, magamaminekul voodisse aitamine, riietumisel abistamine); koristamine (tolmu võtmine vastavalt vajadusele, tolmuimejaga koristamine, põrandate pesemine, pesu ruumi koristamine). Arendame läbi mängu laste teadmisi, käelist tegevust, laiendame laste silmaringi maailmast ja selle väärtustest. Meil on olemas kõik võimalused, et lapsed veedaksid oma päevad rõõmsalt ja turvaliselt. Kui Sinus on rõõmu, armastust, soojust ja headust ning soovi seda jagada pisikeste inimestega, kui Sa tunned, et soovid jagada oma kogemusi, oled oodatud.

Nõudmised kandidaadile

  • Madalaim nõutav haridustase: keskharidus
  • Lapsehoidja kutsetunnistus. Kui Sinu soov on aidata pisikesel inimesel maailma tundma õppida; kui Sinus on loovust ja ideid, kuidas teha huvitavaks lapse mäng, toetada tema igakülgset arengut ning muuta kindlamaks lapse käeline tegevus, siis oled Sa just õige ja oodatud inimene meie sekka! Kui Sul ka pole vastavat tunnistust ja tunned, et oled õige inimene sellele kohale, võta ühendust
  • keeleoskus:
    ET: nõutud, kõne: C2, kirjutamine: A1

Ettevõte pakub

  • Väikest toredat kollektiivi; paindlikku töögraafikut; toredaid lapsi ja lapsevanemaid; häid töötingimusi ja kaasaegseid õppevahendeid.

Lisainfo tööpakkumise kohta

Tervisetõendi olemasolu kohe. Esmaabi tunnistuse olemasolu, kuid see ei ole veel takistuseks, saab teha ka juba tööl olles.
Tööle asumise aeg: Nii pea kui võimalik
Vahetustega töö: JAH
Töö on öösiti: EI
Kandideerimise dokumendid: CV, motivatsioonikiri

Üldandmed

Töökohti: 1
Asukoha andmed: Eesti, Tartumaa, Tartu linn, Raatuse tn 107
Tööaeg: Täistööaeg
Töö liik: tähtajaline leping
Töötasu: kokkuleppel
Tööpakkumine aegub: 16.07.2019
Kontaktisik: Anu Kaljuraag

Kandideerimine

Tööpakkumistele saavad kandideerida registreerunud kasutajad. Kandideerimiseks peab sul olema vähemalt üks aktiivne CV. Sinu poolt valitud CV lisatakse kandideerimisele PDF faili kujul.

Kui sul on kasutajakonto olemas siis logi sisse.

Kui kontot pole siis registeeru kasutajaks.

Tööpakkumise statistika

2104
Korda on antud tööpakkumist vaadatud
1
Korda on antud tööpakkumisele kandideeritud

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine