Riigihangete nõunik

ID: 894592
Tööpakkumise lisamise aeg: 28.07.2019
Vaatamisi: 2174

Tööpakkumine on arhiveeritud. Tööpakkumisele ei saa enam kandideerida.

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet

PRIA on Eesti Vabariigi Maaeluministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus. PRIA ülesandeks on riiklike toetuste ning Euroopa Liidu põllumajanduse ja maaelu arengu toetuste, Euroopa Kalandusfondi toetuste ja turukorralduslike toetuste andmise korraldamine, seadusega ettenähtud põllumajandusega seotud riiklike registrite ja muude andmekogude pidamine, nende andmete töötlemine ning analüüsimine. Meie missiooniks on toetada Eesti maaelu arengut. Kogu meie tegevus on suunatud elukvaliteedi parandamisele maal. Meie töö kaugema tulemusena näeme, et elamine maal on võimalusterohke ning pakub kindlustunnet.

Tööd saab
Riigihangete nõunik

Töö kirjeldus

Otsime oma toredasse ja töökasse meeskonda riigihangete nõunikku, kelle põhiülesandeks on osakonnas riigihangetega seonduva töö koordineerimine ja eestvedamine. Töö sisuks on nii riigihangete kontrollimine kui ka korraldamine ning riigihangete alane juhendamine ja nõustamine. Töö oluliseks osaks on suhtlemine taotlejatega ning efektiivne koostöö PRIA siseselt kui ka teiste ametiasutustega.

Nõudmised kandidaadile

  • Sul on head eeldused, kui oled hea analüüsivõimega, kohusetundlik, põhjalik, hea suhtlemisoskusega, otsustusvõimeline; Sul on julgus oma seisukohti kaitsta, oskad kasutada kontoritarkvara heal tasemel ning omad juriidilist haridust või riigihangete läbiviimise/kontrollimise kogemust.
    Kasuks tuleb huvi põllumajanduses ja kalanduses toimuva vastu, hea huumorimeel ja lai silmaring, varasem töökogemus avalikus sektoris ning koolitamise/juhendamise oskus

Ettevõte pakub

  • Pakume Sulle tööalast juhendamist, huvitavat ja vastutusrikast tööd toetavas meeskonnas, 35 kalendripäeva põhipuhkust aastas, tervisespordikulude osalist hüvitamist ning kaasaegset töökeskkonda asukohaga Tartu kesklinnas. Võimaluste piires paindlikku tööaega, hinnatakse pigem lahendusi ja tulemusi.

Lisainfo tööpakkumise kohta

Ootame Sinu kandideerimisavaldust, CV-d ja esseed teemal „Milliseid väärtushoiakuid ma endas kannan“ aadressil konkurss@pria.ee hiljemalt 28.07.2019.
Konkursile dokumentide esitamisega loeme kandideerija nõustunuks, et dokumentides avaldatud isikuandmeid kasutab PRIA kandidaadi teenistuskohale sobivuse hindamiseks. Täpsem teave http://www.pria.ee/et/pria/privaatsuspoliitika/.
Ametikoha nimetus: arengutoetuste osakonna arendusbüroo arendusnõunik. Töö sisu kohta annab infot: Pilleriin Peedosk (arengutoetuste osakond), telefon 58 666 804.

Tööle asumise aeg: Nii pea kui võimalik
Vahetustega töö: EI
Töö on öösiti: EI
Kandideerimise dokumendid: CV, muu

Üldandmed

Töökohti: 1
Asukoha andmed: Eesti, Tartumaa, Tartu linn, Tähe tn 4
Tööaeg: Täistööaeg
Töö liik: tähtajatu
Töötasu: kokkuleppel
Lisainfo palga kohta: Töötasu kuni: 1500
Palk peale katseaja edukat läbimist
Tööpakkumine aegub: 28.07.2019
Kontaktisik: Liisi Ots

Kandideerimine

Tööpakkumistele saavad kandideerida registreerunud kasutajad. Kandideerimiseks peab sul olema vähemalt üks aktiivne CV. Sinu poolt valitud CV lisatakse kandideerimisele PDF faili kujul.

Kui sul on kasutajakonto olemas siis logi sisse.

Kui kontot pole siis registeeru kasutajaks.

Tööpakkumise statistika

2174
Korda on antud tööpakkumist vaadatud

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine