Autoremondilukksepp

ID: 895784
Tööpakkumise lisamise aeg: 23.09.2019
Vaatamisi: 5328

Tööpakkumine on arhiveeritud. Tööpakkumisele ei saa enam kandideerida.

Autostaap Lasnamäe OÜ

Tööd saab
Autoremondilukksepp

Töö kirjeldus

Ootame oma töökasse kollektiivi autoremondilukkseppa, kelle töökohustuste hulka kuuluvad järgmised tegevused (loetelu ei ole ammendav):

- sõiduautode veermiku ja piduritega seonduvad tööd;
- 3D sildade reguleerimine;
- hammasrihma vahetus;
- autodiagnostika;
- kliimade täitmine jmt.

Nõudmised kandidaadile

  • Otsime oskustöölist, kes omab varasemaid töökogemusi, s.t et tulevane töötaja teab, mida automehhaaniku igapäevatöö endast kujutab, ega pelga tööd teha. Töö tegemiseks omame väga kaasaegset tehnikat ja kvaliteetseid töövahendeid, mis teevad töö tegemise hõlpsamaks ja kiiremaks ning tagavad soovitud tulemuse
  • varasem töökogemus: vähemalt 2 aastat

Ettevõte pakub

  • - kaasaegsed ruumid sel aastal avatud uhiuues Motorcenteris Lasnamäel (sh olmeruumid töötajatele); - hoones on olemas lõunakohvik, ent töötajate kasutuses on ka privaatne köök koos tehnika ja puhkeruumidega, kus saab soovi korral mugavalt omaenda kaasavõetud lõunat süüa; - töötamiseks kasutatakse vaid uut ja kaasaegset tehnikat ning töövahendeid; - motiveeriv ja toetav kollektiiv; - hea asukoha ja ligipääsetavusega töökoht (nt bussipeatus otse hoone vastas); - paindlik töögraafik; - põhipalgale lisaks tulemustele vastav töötasu, s.t et mida motiveeritum on töötaja töötama, seda suuremat töötasu on võimalik teenida.

Lisainfo tööpakkumise kohta

Kandideerimiseks saada meile oma sooviavaldus info@autostaaplasna.ee. Töökoht on vaba koheselt, mistõttu eelistame kohese tööleasumise võimalusega kandideerijaid ning sobiva kandidaadiga võtame ise ühendust. Kui Sul on lisaküsimusi, siis helista julgesti 58 099 499.
Tööle asumise aeg: Nii pea kui võimalik
Vahetustega töö: EI
Töö on öösiti: EI
tööaeg: Töötamise täpne aeg on iga mehhaaniku jaoks individuaalne, s.t et lähtume vajadusel ka töötaja soovidest ning võimaldame töötamise graafiku paindlikult.
tööaeg: Töötamise täpne aeg on iga mehhaaniku jaoks individuaalne, s.t et lähtume vajadusel ka töötaja soovidest ning võimaldame töötamise graafiku paindlikult.

Üldandmed

Töökohti: 3
Asukoha andmed: Eesti, Harjumaa, Tallinn, Osmussaare tn 4
Tööaeg: Täistööaeg
Töö liik: tähtajatu
Töötasu: kokkuleppel
Tööpakkumine aegub: 23.09.2019
Kontaktisik: Elvis Grüner

Kandideerimine

Tööpakkumistele saavad kandideerida registreerunud kasutajad. Kandideerimiseks peab sul olema vähemalt üks aktiivne CV. Sinu poolt valitud CV lisatakse kandideerimisele PDF faili kujul.

Kui sul on kasutajakonto olemas siis logi sisse.

Kui kontot pole siis registeeru kasutajaks.

Tööpakkumise statistika

5328
Korda on antud tööpakkumist vaadatud

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine