Müügispetsialist

ID: 901179
Tööpakkumise lisamise aeg: 11.10.2019
Vaatamisi: 2461

Tööpakkumine on arhiveeritud. Tööpakkumisele ei saa enam kandideerida.

AS TV Play Baltics

TVPlay Home on üks suuremaid tasulisi satelliit-digitelevisioonioperaatoreid Euroopas, mille kanaleid vaatab rohkem kui 70 miljonit inimest 21 riigis. Meie rahutu loomus inspireerib meid pidevalt otsima uusi ja põnevaid viise, kuidas murda traditsioone ning teha asju tavapärasest erinevalt. Soovime teha võimatu võimalikuks ja olla oma konkurentidele väljakutsuvaks vastaseks. Mõtleme suurelt ja tegutseme kiirelt!

Tööd saab
Müügispetsialist

Töö kirjeldus

F2F ehk otsemüük on müügisuund, kus müügiinimene pöördub kliendi poole, et suhelda silmast silma. Otsemüügimeeskonna ülesandeks on leida sobilik lahendus uuele kliendile ning nõustada olemasolevaid. Suur eelis antud töö juures on ka mitmekesisus. Müügiinimestel on võimalus teha tööd üle Eesti ning seda nii laatadel, kliendi kodus kui kaubanduskeskustes.
Müügitöös on eelnevast kogemusest olulisem entusiasm ning tulemustele orienteeritud ellusuhtumine. Sa mõistad, kui tähtis on suhtlusoskuse ja enesekindluse arendamine? Müügitöö on Sulle midagi väljakutsuvat ning huvitavat? Just sellist suhtumist me Sinult ootamegi!

Nõudmised kandidaadile

  • Kui oled avatud, julge ja positiivse ellusuhtumisega, siis on see ametikoht just Sulle
  • keeleoskus:
    RU: kõne: B2, kirjutamine: A1
    ET: nõutud, kõne: C1, kirjutamine: B2

Ettevõte pakub

  • Me pakume Sulle võimalust olla osa ägedast meeskonnast, tööpäevi, kus rutiini ei teki. Võimalust avastada Eestimaad, kohata huvitavaid inimesi ning panna end proovile ootamatutes olukordades. Elada oma elu enda seatud ajagraafiku järgi. Et Sind veelgi rohkem motiveerida, on meil vägevate auhindadega müügimängud, mille auhindadeks on võimalik võita : Spa-pakette, soojamaa reise, tehnika vidinaid jne. Lisaks pooldame sportlikku eluviisi ning anname igale töötajale õiguse kasutada Sport ID'd. Lisaks ettevõttesisesed soodustused, professionaalsed koolitused ja palju muud.

Lisainfo tööpakkumise kohta

Tööle asumise aeg: Nii pea kui võimalik
Vahetustega töö: JAH
Töö on öösiti: EI
tööaeg: Töögraafiku saad ise paika panna. Võimalik on töötada kooli kõrvalt.
tööaeg: Töögraafiku saad ise paika panna. Võimalik on töötada kooli kõrvalt.
Kandideerimise dokumendid: CV

Üldandmed

Töökohti: 4
Asukoha andmed: Eesti, Harjumaa
Tööaeg: Täistööaeg
Töö liik: tähtajatu
Töötasu: kokkuleppel
Lisainfo palga kohta: Nagu müügitöös ikka, määrab lõviosa palgast tehtud töö. On inimesi, kes teenivad neljakohalisi summasid ja on inimesi, kes teenivad miinimumpalka - kõik sõltub sellest, kui palju töösse aega ja vaeva panustatud.
Tööpakkumine aegub: 11.10.2019
Kontaktisik: Marlin Kroon

Kandideerimine

Tööpakkumistele saavad kandideerida registreerunud kasutajad. Kandideerimiseks peab sul olema vähemalt üks aktiivne CV. Sinu poolt valitud CV lisatakse kandideerimisele PDF faili kujul.

Kui sul on kasutajakonto olemas siis logi sisse.

Kui kontot pole siis registeeru kasutajaks.

Tööpakkumise statistika

2461
Korda on antud tööpakkumist vaadatud

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine