IT projektijuht

ID: 903311
Tööpakkumise lisamise aeg: 31.10.2019
Vaatamisi: 2509

Tööpakkumine on arhiveeritud. Tööpakkumisele ei saa enam kandideerida.

Haridus- ja Teadusministeerium

Tööd saab
IT projektijuht

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärgiks on erinevate ministeeriumi e-teenuste planeerimine ja arendamine, infosüsteemide töökindluse tagamine.
Sinu peamised tööülesanded on ministeeriumi e-teenuste ja infosüsteemide hoolduse ning arenduste planeerimine ja juhtimine; projektide läbiviimiseks vajalike tegevuste ja riigihangete ettevalmistamine ning elluviimise korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

  • Edukal kandidaadil on kõrg- või keskeriharidus infotehnoloogia erialal; töökogemus infotehnoloogia valdkonnas vähemalt kolm aastat; infosüsteemide haldus-, hooldus- ja arendusprotsesside tundmine; eesti keele oskus vähemalt C1 tasemel, väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus; inglise ja vene keele oskus vähemalt B2 või sellele vastaval tasemel; algatusvõime ja loovus, sealhulgas võime osaleda uute lahenduste väljatöötamisel, oskus neid rakendada ning töötada initsiatiivikalt nii meeskonnas kui iseseisvalt; hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus; väga hea läbirääkimisoskus; kohusetunne ja korrektsus, vastutus- ja otsustusvõime; kasuks tuleb sisuhaldussüsteemide (Drupal, Sharepoint, Wordpress) tundmine

Ettevõte pakub

  • Võimalust edendada haridusvaldkonda, koordineerides ainulaadseid ja mastaapseid projekte; asjatundlikku ja toetavat meeskonda; vastutusrikast tööd stabiilses ja arenevas organisatsioonis; nüüdisaegset organisatsiooni heade enesetäiendamise võimalustega.

Lisainfo tööpakkumise kohta

Palun saada oma CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga hiljemalt 31. oktoobriks 2019 e-posti aadressil: cv@hm.ee või portaali CV Online vahendusel.
Tööle asumise aeg: Nii pea kui võimalik
Vahetustega töö: EI
Töö on öösiti: EI
Kandideerimise dokumendid: CV, motivatsioonikiri

Üldandmed

Töökohti: 1
Asukoha andmed: Eesti, Tartumaa, Tartu linn
Tööaeg: Täistööaeg
Töö liik: tähtajatu
Töötasu: kokkuleppel
Tööpakkumine aegub: 31.10.2019
Kontaktisik: Margot Saluse

Kandideerimine

Tööpakkumistele saavad kandideerida registreerunud kasutajad. Kandideerimiseks peab sul olema vähemalt üks aktiivne CV. Sinu poolt valitud CV lisatakse kandideerimisele PDF faili kujul.

Kui sul on kasutajakonto olemas siis logi sisse.

Kui kontot pole siis registeeru kasutajaks.

Tööpakkumise statistika

2509
Korda on antud tööpakkumist vaadatud

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine