Noorteosakonna peaekspert

ID: 904152
Tööpakkumise lisamise aeg: 11.11.2019
Vaatamisi: 2686

Tööpakkumine on arhiveeritud. Tööpakkumisele ei saa enam kandideerida.

Haridus- ja Teadusministeerium

Tööd saab
Noorteosakonna peaekspert

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on: osaleda noorsootöö ja noortepoliitika strateegilise arengukava koostamises ja programmide väljatöötamises ning tutvustamises sihtgruppidele; koondada vastutusala seisundi analüüsiks vajalik teave ja anda sisend vastutusala kavandamiseks; korraldada strateegilistest arengukavadest tulenevate õigusaktide ettevalmistamine ja tegevuskavade koostamine vastutusalas; korraldada vastutusala tegevuskavade elluviimine.

Nõudmised kandidaadile

  • Madalaim nõutav haridustase: magistrikraad
  • Edukal kandidaadil on magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon; vähemalt kaheaastane töökogemus noortevaldkonnas (soovitavalt üleriigilisel tasandil); põhjalikud teadmised noorsootööst ja noortepoliitikast Eestis ning mujal Euroopa Liidus; eesti keele oskus C1 tasemel ja inglise keele oskus vähemalt B2 või sellele vastaval tasemel; väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus; otsustus- ja vastutusvõime, sh võime ette näha tagajärgi ja lahendada tulemuslikult probleeme; algatusvõime ja loovus, sh võime osaleda uute lahenduste väljatöötamisel, neid rakendada ja töötada iseseisvalt ja tulemuslikult; analüüsi- ja sünteesivõime, sh võime eristada olulist ebaolulisest.
  • keeleoskus:
    EN: nõutud, kõne: B2, kirjutamine: B2
  • varasem töökogemus: vähemalt 2 aastat

Ettevõte pakub

  • Eneseteostusvõimalust koostööle orienteeritud meeskonnas; süvenemist võimaldavat töökeskkonda kesklinnas; loovat ja vastutusrikast tööd avalikus sektoris.

Lisainfo tööpakkumise kohta

Palun saada oma CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga hiljemalt 11. novembriks 2019 e-posti aadressil: cv@hm.ee või portaali CV Online vahendusel.
Lisainformatsiooni saab telefonil 735 0250, Margot Saluse.

Tööle asumise aeg: Nii pea kui võimalik
Vahetustega töö: EI
Töö on öösiti: EI
Kandideerimise dokumendid: motivatsioonikiri, CV

Üldandmed

Töökohti: 1
Asukoha andmed: Eesti, Harjumaa, Tallinn
Tööaeg: Täistööaeg
Töö liik: tähtajatu
Töötasu: kokkuleppel
Tööpakkumine aegub: 11.11.2019
Kontaktisik: Margot Saluse

Kandideerimine

Tööpakkumistele saavad kandideerida registreerunud kasutajad. Kandideerimiseks peab sul olema vähemalt üks aktiivne CV. Sinu poolt valitud CV lisatakse kandideerimisele PDF faili kujul.

Kui sul on kasutajakonto olemas siis logi sisse.

Kui kontot pole siis registeeru kasutajaks.

Tööpakkumise statistika

2686
Korda on antud tööpakkumist vaadatud

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine