Juhtumikorraldaja

ID: 904219
Tööpakkumise lisamise aeg: 28.10.2019
Vaatamisi: 1343

Tööpakkumine on arhiveeritud. Tööpakkumisele ei saa enam kandideerida.

Eesti Töötukassa

Eesti Töötukassa on avalik–õiguslik juriidiline isik. Nõustame sobiva töö ja töötaja leidmisel, maksame töötushüvitisi ning osutame tööle saamiseks vajalikke ja töötamist toetavaid teenuseid, hindame töövõimet ja maksame töövõimetoetust. Samuti osutame töötust ennetavaid meetmeid töötusriskis olevatele töötajatele ning maksame koolitustoetust tööandjale töötajate värbamisel või muutuste olukorras.

Tööd saab
Juhtumikorraldaja

Töö kirjeldus

Juhtumikorraldaja nõustab vähenenud töövõimega inimesi tööotsinguil. Ta selgitab välja, mis takistab või soodustab töö leidmist, aitab püstitada töö leidmiseks jõukohaseid eesmärke ning korraldab vestlusi töövõime hindamise taotluse täitmiseks. Juhtumikorraldaja hindab kliendi teenuste vajadust ning tagab vajaliku abi osutamise, selleks suhtleb ta aktiivselt kliendi tugivõrgustikuga ning teeb koostööd sidusgruppidega.

Nõudmised kandidaadile

 • Madalaim nõutav haridustase: rakenduslik kõrgharidus
 • Ootame Sind kandideerima, kui oled nõustanud vähenenud töövõimega inimesi või osutanud neile teenuseid tööturu-, sotsiaal-, haridus- või tervishoiu valdkonnas. Sa tunned hästi juhtumikorralduse ning võrgustikutöö põhimõtteid, oled empaatiline, väga heade koostööoskustega ning leidlik lahenduste otsimisel
 • keeleoskus:
  ET: nõutud, kõne: C1, kirjutamine: C1
  EN: kõne: B1, kirjutamine: B1
  RU: kõne: B2, kirjutamine: B1
 • varasem töökogemus: vähemalt 2 aastat

Ettevõte pakub

 • Töötukassas töötades on Sul võimalus teha tähendusega tööd, panustades ühiskonnale olulises valdkonnas. Meie tegevustel on selged eesmärgid, tunnustame häid töötulemusi ja parimaid töötajaid. Meil on tänapäevane töökeskkond ja hoolime töötajate tervisest. Meil on 7 kalendripäeva lisapuhkust. Pakume uue töötaja koolitusprogrammi ning tööalaseid täiendkoolitusi. Sind abistavad innovaatilised IT lahendused ja igapäevases töös toetavad Sind sõbralikud, abivalmid ning pühendunud kolleegid.

Lisainfo tööpakkumise kohta

Tööle asumise aeg: Nii pea kui võimalik
Vahetustega töö: EI
Töö on öösiti: EI
Kandideerimise dokumendid: motivatsioonikiri, CV

Üldandmed

Töökohti: 1
Asukoha andmed: Eesti, Harjumaa, Tallinn
Tööaeg: Täistööaeg
Töö liik: tähtajatu
Töötasu: kokkuleppel
Tööpakkumine aegub: 28.10.2019
Kontaktisik: Kerstin Piik

Kandideerimine

Tööpakkumistele saavad kandideerida registreerunud kasutajad. Kandideerimiseks peab sul olema vähemalt üks aktiivne CV. Sinu poolt valitud CV lisatakse kandideerimisele PDF faili kujul.

Kui sul on kasutajakonto olemas siis logi sisse.

Kui kontot pole siis registeeru kasutajaks.

Tööpakkumise statistika

1343
Korda on antud tööpakkumist vaadatud

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine