Ohvriabi Lõuna piirkonna juht

ID: 906781
Tööpakkumise lisamise aeg: 01.12.2019
Vaatamisi: 1577

Tööpakkumine on arhiveeritud. Tööpakkumisele ei saa enam kandideerida.

Sotsiaalkindlustusamet

Sotsiaalkindlustusamet pakub teenuseid enam kui 700 000 inimesele. Tagame inimesele igas eluetapis kindlustunde, osutades sotsiaalteenuseid ja makstes hüvitisi ning korraldades riigis ohvriabi ja lastekaitse tööd. Keskendume sellele, et meie teenused oleksid vajaduspõhised ja kasutajasõbralikud. Meie põhiväärtused on koostöövalmidus, asjatundlikkus, uuendusmeelsus ja hoolimine.

Tööd saab
Ohvriabi Lõuna piirkonna juht

Töö kirjeldus

Meie aktiivselt arenevas organisatsioonis ootavad Sinu meeskonda sellised väljakutsed nagu psühhosotsiaalne kriisinõustamine, juhtumikorraldus, võrgustikukoostöö, ennetustegevused ning lepitusmenetluste läbiviimine. Töötad aktiivselt politsei, prokuratuuri, kohalike omavalitsuste, MTÜ-de ja teiste organisatsioonidega. Hoolitsed selle eest, et ohvriabitöötajatest koosnev tiim saavutaks seatud sihid ja arendaks oma meisterlikkust. Lisaks on sinu ülesanne psühhosotsiaalse kriisiabi ja vabatahtlike töö tõhus korraldamine oma piirkonnas.

Nõudmised kandidaadile

 • Madalaim nõutav haridustase: bakalaureusekraad
 • Eeldame kogemust meeskonna juhina. Väärtustame head koostöö- ja suhtlemisoskust ning tasakaalukat lävimist inimestega. Sul võiks olla juhtimisõigus, isikliku sõiduauto kasutamise võimalus tuleb kasuks.
 • keeleoskus:
  ET: nõutud, kõne: C2, kirjutamine: C2
  RU: kõne: B2, kirjutamine: B2
  EN: kõne: B2, kirjutamine: B2
 • varasem töökogemus: vähemalt 1 aasta

Ettevõte pakub

 • Täiskoormusega tööd Tartus, tööpiirkonnaks on Lõuna piirkond (Jõgevamaa, Põlvamaa, Tartumaa, Valgamaa, Viljandimaa, Võrumaa). Meil on paindlik töökorraldus, 35 kalendripäeva puhkust, haigushüvitis ning teised suure organisatsiooni motivaatorid ja arenguvõimalused. Riigiametnikuna laienevad Sulle avaliku teenistuse seadusest tulenevad hüved ja kohustused.

Lisainfo tööpakkumise kohta

Kandideerimiseks saada oma CV koos motivatsioonikirjaga hiljemalt 1.detsembriks 2019 CV Keskus või CV-Online keskkonna kaudu või aadressil cv@sotsiaalkindlustusamet.ee.
Lisainfo jako.salla@sotsiaalkindlustusamet.ee.

Vahetustega töö: EI
Töö on öösiti: EI

Üldandmed

Töökohti: 1
Asukoha andmed: Eesti, Tartumaa
Tööaeg: Täistööaeg
Töö liik: tähtajatu
Töötasu: kokkuleppel
Tööpakkumine aegub: 01.12.2019
Tööandja: Sotsiaalkindlustusamet

Kandideerimine

Tööpakkumistele saavad kandideerida registreerunud kasutajad. Kandideerimiseks peab sul olema vähemalt üks aktiivne CV. Sinu poolt valitud CV lisatakse kandideerimisele PDF faili kujul.

Kui sul on kasutajakonto olemas siis logi sisse.

Kui kontot pole siis registeeru kasutajaks.

Tööpakkumise statistika

1577
Korda on antud tööpakkumist vaadatud

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine