Klienditeenindaja

ID: 908050
Tööpakkumise lisamise aeg: 02.02.2020
Vaatamisi: 4351

Tööpakkumine on arhiveeritud. Tööpakkumisele ei saa enam kandideerida.

aktsiaselts Olerex

Olerex on suurim kütuste jaemüüja Eestis, teenindades kliente rohkem kui 94-s tanklas üle Eesti. Ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil ja annab tööd juba ligi 800-le tublile inimesele. Olerexi teenitud kasum jääb Eestisse ja suures ulatuses reinvesteeritakse meie kõigi mugavama tuleviku hüvanguks. Oleme enda klientidele usaldusväärne partner, kelle tugevuseks on 24-aastase kogemustepagasiga oma tööle pühendunud professionaalne meeskond. Viimastel aastatel on Olerexi korduvalt nimetatud Eesti kõige kiiremini arenevaks kütusefirmaks.

Tööd saab
Klienditeenindaja

Töö kirjeldus

Otsime Põltsamaa Olerexi teenindusjaama töötajat, kelle töö eesmärgiks on meie klientidele meeldiva ja kvaliteetse teeninduskogemuse pakkumine. Peamised tööülesanded on: sõbralik ja kvaliteetne klienditeenindus; kauba väljapanek ja korrashoid; teenindusjaama territooriumi ja saali esindusliku välimuse eest hoolitsemine; aktiivne osavõtt teenindusjaama meeskonnapõhisest tööst.

Nõudmised kandidaadile

  • Oled sobiv kandidaat, kui omad head suhtlemisoskust ning heal tasemel eesti keelt. Sul on võime paindlikult ja kiirelt lülituda ühelt tegevuselt teisele. Sulle on omane iseseisvus, viisakus, ausus ja täpsus oma töös. Oled koostöövõimeline ning positiivse ellusuhtumisega
  • keeleoskus:
    ET: nõutud, kõne: C1, kirjutamine: C1

Ettevõte pakub

  • Sind ootab huvitav ja mitmekesine töö kiiresti arenevas ettevõttes, tulemustele orienteeritud meeskond, ettevõttesisene karjäärivõimalus, paindlik töögraafik ning põhipalk koos ülemise piirita tulemustasuga. Olerexis töötades saad osa erinevatest ühisüritustest, käia meie kulul trennis ning kasutada omatöötaja soodustusi.

Lisainfo tööpakkumise kohta

Võtame ühendust potentsiaalsete kandidaatidega!
Tööle asumise aeg: Nii pea kui võimalik
Vahetustega töö: JAH
Töö on öösiti: JAH
Kandideerimise dokumendid: CV

Üldandmed

Töökohti: 2
Asukoha andmed: Eesti, Jõgevamaa, Põltsamaa vald, Puhu
Tööaeg: Täistööaeg
Töö liik: tähtajatu
Töötasu: kokkuleppel
Tööpakkumine aegub: 02.02.2020
Kontaktisik: Olesja Aarik

Kandideerimine

Tööpakkumistele saavad kandideerida registreerunud kasutajad. Kandideerimiseks peab sul olema vähemalt üks aktiivne CV. Sinu poolt valitud CV lisatakse kandideerimisele PDF faili kujul.

Kui sul on kasutajakonto olemas siis logi sisse.

Kui kontot pole siis registeeru kasutajaks.

Tööpakkumise statistika

4351
Korda on antud tööpakkumist vaadatud

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine