Hooldustehnik

ID: 908588
Tööpakkumise lisamise aeg: 06.01.2020
Vaatamisi: 2740

Tööpakkumine on arhiveeritud. Tööpakkumisele ei saa enam kandideerida.

OSAÜHING TARTU TULI

OÜ Tartu Tuli asutati 2001. aastal, et eraldada tuleohutusalane äritegevus ja emaettevõtte Tartu Tuletõrjeühingu vabatahtlik tuleohutusalane tegevus. Tartu Tuletõrjeühing loodi aastal 1864.a.

OÜ TARTU TULI PÕHITEGEVUSSUUNAD ÜLE EESTI:
- tuleohutuskoolituste korraldamine
- asutuste tuleohutusdokumentatsiooni koostamine ja korrashoid
- tuleohutuskaupade maaletoomine ning jae- ja hulgimüük
- tuleohutuspaigaldiste kontrollimine ja hooldamine ning remont
- korstnapühkimisteenuse osutamine (ainult Lõuna-Eestis)

OÜ Tartu Tuli osutab teenuseid eelkõige kliendi vajadusi silmas pidades, tagades iga tellimuse täitmisel seadusele vastavus, korrektsus, täpsus, hoolsus ning mõistlik hind.

OÜ Tartu Tuli kollektiiv on ~15 liikmeline.
Meie esindus asub Tartus, aadressil Raua 22, kus oleme tegutsenud juba ca 50 aastat. Kontori ja töökoja ning lao pidamine Tartus ei vähenda meie haaret üle vabariigi, me teenindame kliente üle Eesti, ka saartel! Firma 2017. aasta käive oli ca. 820 000 eurot. 2018.a. müügikäive oli 995 000 eurot, mis tegi käibekasvuks 19%. Meie klientideks on suuremad ja väiksemad ettevõtted ja asutused ning eraisikud. Suuremateks riigihankelepingupartneriteks võime lugeda Kaitseväge, Eesti Energia AS, Riigi Kinnisvara AS ja Tartu Ülikooli. Meie tugevuseks on kindel ja stabiilne meeskond. Staažikaim tehnik on töötab meil juba aastast 1993, üle 10 aastase staažiga on meil veel 4 väärtuslikku inimest.

OÜ Tartu Tuli on kindel ja pikaajalise ajaloo ja tulevikuga ettevõte. Me ei tegutse rendipinnal, oleme ise rendileandjad, majutades lisaks enda tegevusele hoones veel lisaks ca 20 ettevõtet. Meil ei ole laene, me katame jooksvad kulud jooksvate tuludega. Meil on tavapärasest kõrgemad palgad ja töövahendid. Meie inimeste silmad säravad. Meil on väike kaadrivoolavus, sest meil on head töötingimused ja meeldiv kollektiiv. Meie juures tahetakse töötada.

OÜ Tartu Tuli - kindla peale minek!

Tööd saab
Hooldustehnik

Töö kirjeldus

Tuleohutuspaigaldiste kontroll, hooldus äriklientide juures koha peal Eesti piires. Tulekustutite, tuletõrjevoolikute hooldus ja remont hoolduspunktis Tartus.

Nõudmised kandidaadile

  • Madalaim nõutav haridustase: kutseharidus põhikooli baasil
  • B-kat juhiluba (min 2a); väga hea suhtlemisoskus; vähemalt 2-aastane töökogemus tehnikuna töötamisel (kasuks tuleb kokkupuude tuleohutusvaldkonnaga); hea tehniline taiplikkus; vastutustunne, täpsus ja korrektsus, algatusvõime, stabiilsus; soov siduda ennast tööandjaga pikemaks perioodiks; eelistame kandidaate, kellel on turvatehniku või tuleohutusspetsialisti kutse, varasem kogemus tuleohutusvaldkonnas, kogemus (toru)lukksepana, võõrkeelte oskus
  • keeleoskus:
    ET: nõutud, kõne: C1, kirjutamine: C1
  • varasem töökogemus: vähemalt 2 aastat

Ettevõte pakub

  • Liikuv mitmekülgne ja vaheldusrikas töö, põnevad objektid, erinevad kliendid; korralik töötasu (Eesti keskmine +/-, sõltuvalt töötaja oskustest ja panusest); tööautoks kaasaegne väikekaubik; korrektsed töörõivad ja tööriistad; väga meeldiv nooruslik kollektiiv; mõnus puhkenurgaga kontor; ühisüritused 2x aastas; jõulupreemiad, pulmatoetused, sünnitoetused; igaaastane palgakasvu võimalus vastavalt töötaja oskustele ja panusele.

Lisainfo tööpakkumise kohta

Kui tekib lisaküsimusi, siis palume need saata e-kirja teel.
Vahetustega töö: EI
Töö on öösiti: EI
tööaeg: Tööaeg E-R 8.00-16.30.
tööaeg: Tööaeg E-R 8.00-16.30.
Kandideerimise dokumendid: CV

Üldandmed

Töökohti: 1
Asukoha andmed: Eesti, Tartumaa, Tartu linn
Tööaeg: Täistööaeg
Töö liik: tähtajatu
Töötasu: kokkuleppel
Lisainfo palga kohta: Töötasu alates: 1200
Töötasu kuni: 1500
Jõulupreemiad, pulmatoetused, sünnitoetused; iga-aastane palgakasvu võimalus vastavalt töötaja oskustele ja panusele.
Tööpakkumine aegub: 06.01.2020
Kontaktisik: Siim Parveots

Kandideerimine

Tööpakkumistele saavad kandideerida registreerunud kasutajad. Kandideerimiseks peab sul olema vähemalt üks aktiivne CV. Sinu poolt valitud CV lisatakse kandideerimisele PDF faili kujul.

Kui sul on kasutajakonto olemas siis logi sisse.

Kui kontot pole siis registeeru kasutajaks.

Tööpakkumise statistika

2740
Korda on antud tööpakkumist vaadatud

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine