Jurist

ID: 909736
Tööpakkumise lisamise aeg: 08.03.2020
Vaatamisi: 5362

Tööpakkumine on arhiveeritud. Tööpakkumisele ei saa enam kandideerida.

Mulgi Vallavalitsus

Tööd saab
Jurist

Töö kirjeldus

Dokumendihaldus ning infoliikumise korraldamine, vallavolikogu- ja vallavalitsuse liikmete nõustamine juriidilistes küsimustes, vallavolikogu- ja vallavalitsuse määruste, otsuste ja korralduste eelnõude ettevalmistamine, teiste ametnike poolt koostatud eelnõude õiguspärasuse kontroll, juriidiliste dokumentide koostamine, kontrollimine ja kooskõlastamine; igapäevase sujuva kontoritöö tagamine, suhtlemine klientidega.

Nõudmised kandidaadile

  • Madalaim nõutav haridustase: bakalaureusekraad
  • Teadmiste omamine riigi põhiseadusest ja kohaliku omavalitsuse korralduse seadusest ning avalikku teenistust reguleerivatest õigusaktidest; väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus ning hea suhtlemis- ja koostööoskus; kohusetundlikkus, täpsus, algatus- ja analüüsivõime, ausus, õppimisvõime, stressitaluvus. Kasuks tuleb eelnev töökogemus kohalikus omavalitsuses, haridusvaldkonna tundmine ja perekonnaseisuametniku tunnistus
  • keeleoskus:
    EN: nõutud, kõne: B1, kirjutamine: B1
    ET: nõutud, kõne: C1, kirjutamine: C1

Ettevõte pakub

  • Võimalust panustada uue võimeka omavalitsuse arendamisse; huvitavat ja vastutusrikast tööd; erialast täienduskoolitust; meeldivat töökeskkonda.

Lisainfo tööpakkumise kohta

Kandidaadil esitada taotlus koos kinnitusega, et ei esine asjaolusid, mis välistavad ametniku teenistusse võtmise, motivatsioonikiri, elulookirjeldus (CV) ja haridust tõendavate dokumentide koopiad hiljemalt 10.märtsiks 2020 aadressile Pärnu mnt 30, 69403 Abja-Paluoja Mulgi Vallavalitsus märgusõnaga „Jurist“ või digiallkirjastatult e-posti aadressile mulgi@mulgivald.ee.
Täiendav info: Milja Janson (vallasekretär), telefon 435 4788, e-post milja@mulgivald.ee või Ene Maaten (Halliste piirkond, abivallavanem, telefon 56980787, e-posti aadress ene@mulgivald.ee
Tööle asumise aeg: Nii pea kui võimalik
Vahetustega töö: EI
Töö on öösiti: EI
Kandideerimise dokumendid: CV, muu, motivatsioonikiri

Üldandmed

Töökohti: 1
Asukoha andmed: Eesti, Viljandimaa, Leerimaja
Tööaeg: Täistööaeg
Töö liik: tähtajatu
Töötasu: kokkuleppel
Tööpakkumine aegub: 10.03.2020
Kontaktisik: Milja Janson

Kandideerimine

Tööpakkumistele saavad kandideerida registreerunud kasutajad. Kandideerimiseks peab sul olema vähemalt üks aktiivne CV. Sinu poolt valitud CV lisatakse kandideerimisele PDF faili kujul.

Kui sul on kasutajakonto olemas siis logi sisse.

Kui kontot pole siis registeeru kasutajaks.

Tööpakkumise statistika

5362
Korda on antud tööpakkumist vaadatud

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine