Laborijuht

ID: 910096
Tööpakkumise lisamise aeg: 23.01.2020
Vaatamisi: 1613

Tööpakkumine on arhiveeritud. Tööpakkumisele ei saa enam kandideerida.

AS GRAANUL INVEST

Graanul Invest grupp tegeleb bioenergeetika ja taastuvenergia tootmise, metsanduse ja biomaterjalide arendamisega. AS Graanul Invest kontserni kuulub 12 kaasaegset pelletitehast, kaks müügiorganisatsiooni, kuus koostootmisjaama, kolm metsa ülestöötamisega tegelevat ettevõtet ning üks biotehnoloogia arendamisega tegelev ettevõte.
OÜ Graanul Biotech on Graanul Invest gruppi kuuluv ettevõte, mis tegeleb puidu väärindamise lahendamiste arendamisega ja on rajamas innovaatilist puidu fraktsioneerimise katsetehast Imaveres.

Tööd saab
Laborijuht

Töö kirjeldus

Teadusarenduse labori käivitamine ning arendamine Imavere puidu väärindamise katsetehases. Labori eesmärgiks on pakkuda igakülgset tuge katsetehasele optimeerides tööstuslikke protsesse ning pakkudes analüütilist tuge koostise analüüsidega alates biomassist kuni ligniini ja suhkru produktideni.
Laborijuht tegeleb labori töö planeerimise, uute meetodite ja testide juurutamise, analüüside kvaliteedi ja ohutuse tagamisega laboris ning kokkuvõtete tegemisega töödest.

Nõudmised kandidaadile

  • Madalaim nõutav haridustase: rakenduslik kõrgharidus
  • Erialane kõrgharidus, eelnev töökogemus laboris (kasuks tuleb labori juhtimise kogemus). Tööstuslike protsesside optimeerimise kogemus (kasuks tuleb kogemus erinevate bioloogiliste protsesside analüüsidega). Valmisolek lähetusteks
  • keeleoskus:
    EN: nõutud, kõne: B2, kirjutamine: B2
    ET: nõutud, kõne: C1, kirjutamine: C1
  • varasem töökogemus: vähemalt 1 aasta

Ettevõte pakub

  • Uue tööstusliku ärisuuna ülesehitamise ja arendamise võimalust. Rohkelt väljakutseid kiiresti arenevas globaalses etevõttes. Konkurentsivõimelist töötasu. Tööd Imaveres alates märts-aprill 2020.

Lisainfo tööpakkumise kohta

Kandideerimiseks saatke palun oma CV märkega "Laborijuht" hiljemalt 24. jaanuariks cv@graanulinvest.com
Vahetustega töö: EI
Töö on öösiti: EI
Kandideerimise dokumendid: CV

Üldandmed

Töökohti: 1
Asukoha andmed: Eesti, Järvamaa
Tööaeg: Täistööaeg
Töö liik: tähtajatu
Töötasu: kokkuleppel
Tööpakkumine aegub: 24.01.2020
Tööandja: AS GRAANUL INVEST

Kandideerimine

Tööpakkumistele saavad kandideerida registreerunud kasutajad. Kandideerimiseks peab sul olema vähemalt üks aktiivne CV. Sinu poolt valitud CV lisatakse kandideerimisele PDF faili kujul.

Kui sul on kasutajakonto olemas siis logi sisse.

Kui kontot pole siis registeeru kasutajaks.

Tööpakkumise statistika

1613
Korda on antud tööpakkumist vaadatud

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine