Päevakeskuse tegevusjuhendaja

ID: 910589
Tööpakkumise lisamise aeg: 31.01.2020
Vaatamisi: 1561

Tööpakkumine on arhiveeritud. Tööpakkumisele ei saa enam kandideerida.

Võhma Päevakeskus

Tööd saab
Päevakeskuse tegevusjuhendaja

Töö kirjeldus

Tegevusjuhendaja töötab psüühilise erivajadusega inimestega, toetades nende igapäevaelu, arendades nende oskuseid ja tegevusvõimet, eesmärgiga saavutada võimalikult iseseisev toimetulek ja integreerumine kogukonda ning ühiskonda laiemalt. Tulenevalt segatüüpi päevakeskuse spetsiifikast võtab vajadusel vastu ja nõustab ka teisi päevakeskuses viibivaid inimesi, olenemata sihtgrupist.
Peamised ülesanded: kliendi igapäevaelu ja majapidamise korraldamise juhendamine; personaalse toe pakkumine; kliendi hindamine ning tegevusplaani koostamine koostöös kliendiga; kliendi huvi- ja päevategevuse juhendamine; kliendi iseseisvuse suurendamine nõustamise ja toetamise kaudu; kliendi juhendamine asjaajamisel erinevate teenuste kasutamisel; klienditöö dokumenteerimine ja aruandlus; kliendi perekonna ja lähedastega suhete hoidmine.

Nõudmised kandidaadile

  • Madalaim nõutav haridustase: keskharidus
  • Läbitud tegevusjuhendaja 260-tunnine koolitus ja riiklikult tunnustatud sotsiaaltööalane (või sotsiaaltööle lähedane eriala) kutse- või kõrgharidus vastavalt sotsiaalhoolekande seaduses tegevusjuhendajale sätestatud haridusnõuetele.
    Austad inimest, tema põhiõigusi ja tunned erihoolekande teenust või oled eelnevalt töötanud puuetega inimestega või sotsiaalvaldkonnas. Empaatiavõime, tolerantsus, tasakaalukus, hea pingetaluvusega ja otsustusvõimega, sõbralikkus, kohusetundlikkus, ausus, hoolivus, kannatlikkus, korrektsus. Soov areneda ja end tööalaselt täiendada; soovitavalt vene keele oskus suhtlustasandil
  • keeleoskus:
    RU: nõutud, kõne: B1, kirjutamine: B1
    ET: nõutud, kõne: B2, kirjutamine: B2

Ettevõte pakub

  • Paindlikku tööaega, sõbralikku kollektiivi, võimalust kaasa lüüa erihoolekandeteenuse muutmisel läbi erinevate projektide, osalist võimalust töötada kodukontoris.

Lisainfo tööpakkumise kohta

Kandideerijatel esitada digitaalselt allkirjastatuna avaldus, elulookirjeldus või CV, tunnistuse või diplomi koopia hariduse kohta, motivatsioonikiri. Nõutavad dokumendid esitada e-posti aadressile paevakeskus@vohma.ee märgusõnaga ,,KONKURSS".
Vahetustega töö: EI
Töö on öösiti: EI
Kandideerimise dokumendid: muu, motivatsioonikiri, CV

Üldandmed

Töökohti: 1
Asukoha andmed: Eesti, Viljandimaa
Tööaeg: Täistööaeg
Töö liik: tähtajatu
Töötasu: kokkuleppel
Tööpakkumine aegub: 31.01.2020
Kontaktisik: Tiina Grasberg

Kandideerimine

Tööpakkumistele saavad kandideerida registreerunud kasutajad. Kandideerimiseks peab sul olema vähemalt üks aktiivne CV. Sinu poolt valitud CV lisatakse kandideerimisele PDF faili kujul.

Kui sul on kasutajakonto olemas siis logi sisse.

Kui kontot pole siis registeeru kasutajaks.

Tööpakkumise statistika

1561
Korda on antud tööpakkumist vaadatud

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine