Müügijuht

ID: 911098
Tööpakkumise lisamise aeg: 15.02.2020
Vaatamisi: 2623

Tööpakkumine on arhiveeritud. Tööpakkumisele ei saa enam kandideerida.

Lovak OÜ

Lovak OÜ on Eesti kapitalil rajatud ettevõte, mis alustas oma tegevust 2014. aastal. Meie peakontor asub Tartus. Ettevõtte põhitegevuseks on katlamajade, soojussõlmede, soojustrasside ja küttesüsteemide ehitus, remont ning projekteerimine. Peamiselt oleme töötanud alltöövõtjana üle Eesti, Baltikumis ja Skandinaaviamaades.
Meie ettevõtte töötajatel on aastatepikkune erialane kogemus, samuti teadmised, pädevus, kutsetunnistused ja kindlat kvalifikatsiooni nõudvate tööde tegemiseks vajalikud sertifikaadid. Kõigi tööde tegemiseks on meil olemas vastavad registreeringud majandustegevuse registris http://mtr.mkm.ee/.
Me pakume oma klientidele nõustamist ja konsultatsioone ning püüame alati leida uudse ja ajakohase lahenduse. Me anname oma tööle garantii, samuti tagame vajaduse korral seadmete ja katlamajade edaspidise hoolduse.

2019. aastal alustas aktiivset tegevust meie tütarettevõte Camsk Group OÜ. Selle ettevõtte põhitegevuseks on mitmesugused metallitööd, töökoda asub Kohtla-Järvel.

Tööd saab
Müügijuht

Töö kirjeldus

Uute klientide otsimine ja suhete säilitamine meie klientidega; aktiivne müügitöö praeguste klientidega nii Eesti kui ka Skandinaavia turul; hinnakalkulatsioonide ja tellimuste koostamine; kohtumine klientidega ja ettekannete tegemine.

Nõudmised kandidaadile

  • Müügitöö kogemus energeetikavaldkonnas; kõrgharidus (soovitatav energeetika eriala); analüütiline ja strateegiline mõtlemine; meeldiv, intelligentne ja hea suhtleja, suurepärane kontaktide loomise võime; valmisolek välislähetuseks; hea eesti, inglise ja mõne skandinaavia keele oskus, kasuks tuleb ka vene keele oskus; arvuti kasutamise oskus; hea pinge- ja stressitaluvus; julgus ja iseseisvus

Ettevõte pakub

  • Pakume tööd tänapäevases ettevõttes, mis on suunatud nii Eesti kui ka rahvusvahelistele turgudele; mitmekesist ja huvitavat tööd; mitmekülgset eneseteostust ja arengut; konkurentsivõimelist töötasu; meeldivat ja sõbralikku keskkonda ning kõike vajalikku edukaks tööks.

Lisainfo tööpakkumise kohta

Tööle asumise aeg: Nii pea kui võimalik
Vahetustega töö: EI
Töö on öösiti: EI
tööaeg: 8.00-17.00.
tööaeg: 8.00-17.00.
Kandideerimise dokumendid: CV, kaaskiri, motivatsioonikiri

Üldandmed

Töökohti: 1
Asukoha andmed: Eesti, Tartumaa, Tartu linn, Ringtee tn 26
Tööaeg: Täistööaeg
Töö liik: tähtajatu
Töötasu: kokkuleppel
Lisainfo palga kohta: Töötasu alates: 1000
Töötasu kuni: 2500
Tööpakkumine aegub: 15.02.2020
Kontaktisik: Maria Koval

Kandideerimine

Tööpakkumistele saavad kandideerida registreerunud kasutajad. Kandideerimiseks peab sul olema vähemalt üks aktiivne CV. Sinu poolt valitud CV lisatakse kandideerimisele PDF faili kujul.

Kui sul on kasutajakonto olemas siis logi sisse.

Kui kontot pole siis registeeru kasutajaks.

Tööpakkumise statistika

2623
Korda on antud tööpakkumist vaadatud

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine