Müügijuht

ID: 911258
Tööpakkumise lisamise aeg: 22.02.2020
Vaatamisi: 2644

Osaühing Rotaks-R

Rotaks-R on asutatud 1996 aastal eesmärgiga pakkuda Eestis kõrgekvaliteedilisi söödalisandeid. Kvaliteettoodete hulgast, mida Rotaks-R esindab, saab teha endale parima valiku, meil on võimalus esindada firmasid: BERGOPHOR, JOSERA, EMINENT, PRINS, CID LINES, DOSATRON, MS SCHIPPERS, NUSCIENCE, FEEDEX, AGRIFOOD, LITAGRA, SANO.

Tööd saab
Müügijuht

Töö kirjeldus

Aktiivne toodete müük olemasolevatele ja uutele klientidele (söödalisandite ja farmikeemia müük farmidele). Klientide külastamine ja nõustamine. Klientide ja muude huvipooltega püsikontaktide loomine, hoidmine ja pidev arendamine. Müügiprotsessi juhtimine. Müügi- ja turundusplaanide koostamises aktiivne osalus ja nende elluviimise tagamine. Müügiaruandluse koostamine. Kliendikoolituste ja ürituste ettevalmistamine ja läbiviimine. Välislähetused, koolitused, seminarid jms osalemine.

Nõudmised kandidaadile

  • Aktiivsust, tulemusele orienteeritust, iseseisvat aja planeerimise oskust ja valmisolekut liikuvaks tööks; varasemat B2B müügitöö kogemust (soovituslikult); B-kategooria juhiloa olemasolu; loomkasvatuslik haridus (soovituslikult); soovi ennast pidevalt arendada; ratsiooni koostamise oskus
  • keeleoskus:
    ET: nõutud, kõne: C1, kirjutamine: C1
    RU: kõne: B1, kirjutamine: B1
    EN: nõutud, kõne: B1, kirjutamine: B1

Ettevõte pakub

  • Tööks vajalikke vahendeid (auto, telefon, arvuti); sõbralikku ja toetavat kollektiivi; ametialaseid koolitusi; motiveerivat palgasüsteemi; võimalust enda arendamiseks tõeliseks müügiprofiks.

Lisainfo tööpakkumise kohta

Tööle asumise aeg: Nii pea kui võimalik
Vahetustega töö: EI
Töö on öösiti: EI
Kandideerimise dokumendid: CV

Üldandmed

Töökohti: 2
Asukoha andmed: Eesti, Tartumaa, Tartu vald
Tööaeg: Täistööaeg
Töö liik: tähtajatu
Töötasu: kokkuleppel
Lisainfo palga kohta: motiveeriv palgasüsteem.
Tööpakkumine aegub: 29.02.2020
Kontaktisik: Aare Kalson
Telefon: 505 0425

Kandideerimine

Tööpakkumistele saavad kandideerida registreerunud kasutajad. Kandideerimiseks peab sul olema vähemalt üks aktiivne CV. Sinu poolt valitud CV lisatakse kandideerimisele PDF faili kujul.

Kui sul on kasutajakonto olemas siis logi sisse.

Kui kontot pole siis registeeru kasutajaks.

Tööpakkumise statistika

2644
Korda on antud tööpakkumist vaadatud

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine