Krohvija

ID: 916690
Tööpakkumise lisamise aeg: 06.04.2020
Vaatamisi: 20

osaühing VANALINNA EHITUS

Vanalinna Ehitus OÜ on pikaaegse tegutsemiskogemusega ehitusettevõte. Ettevõtte peamisteks tegevusaladeks on ehituslik peatöövõtt, fassaaditööd ja puidust akende ja uste restaureerimine. Vanalinna Ehitus OÜ on stabiilne ning usaldusväärne ehitusettevõte, kus töötab üle 100 inimese.

Tööd saab
Krohvija

Töö kirjeldus

Otsime enda meeskonda professionaalseid krohvijaid ja maalreid.

Sobivatel kandidaatidel on varasem kogemus krohvimistöödega - õhekrohv, pakskrohv ja/või dekoorelementide taastamine (sh karniiside tõmbamine, rustika, kipsdekoratsioonide restaureerimine jms).

Nõudmised kandidaadile

  • Ootame Sind kandideerima, kui omad varasemat krohvimistööde kogemust, oled teotahteline ning oma ala professionaal. Ootame Sinult kohusetundlikkust, koostöövalmidust ja korrektsust
  • varasem töökogemus: vähemalt 2 aastat

Ettevõte pakub

  • - Tagame aastaringse krohvimistööde teostamise võimaluse objektidel, mis asuvad peamiselt Helsingis. - Korraldame arendavaid krohvimisvaldkonna koolitusi, toetame spordiüritustel osalemist ja üheskoos meeskonnaga toimuvad mitmed meeleolukad ühisüritused. - Tagame Sulle konkurentsivõimelise ja kindla töötasu, mis põhineb Sinu oskustel ja tulemustel. - Varustame Sind mugavate ja sobivate töövahenditega (sh tööriided, kaitsevahendid). - Kinnitame, et meie meeskond on kokkuhoidev ja ühtne, kus väärtustatakse igat selle liiget.

Lisainfo tööpakkumise kohta

Tööle asumise aeg: Nii pea kui võimalik
Vahetustega töö: EI
Töö on öösiti: EI
Kandideerimise dokumendid: CV

Üldandmed

Töökohti: 20
Asukoha andmed: Soome, Soome
Tööaeg: Täistööaeg
Töö liik: tähtajatu
Töötasu: kokkuleppel
Lisainfo palga kohta: Töötasu alates: 2000
Töötasu kuni: 4500
Tööpakkumine aegub: 22.04.2020
Kontaktisik: Aet Urvast

Kandideerimine

Tööpakkumistele saavad kandideerida registreerunud kasutajad. Kandideerimiseks peab sul olema vähemalt üks aktiivne CV. Sinu poolt valitud CV lisatakse kandideerimisele PDF faili kujul.

Kui sul on kasutajakonto olemas siis logi sisse.

Kui kontot pole siis registeeru kasutajaks.

Tööpakkumise statistika

20
Korda on antud tööpakkumist vaadatud

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine