Ülevaade

Tuuli Coaching OÜ on Eestisse toonud uudse Terviklikkuse teraapia (The Completion Process), mis aitab leida ja lahendada sinu probleemide, tugevate negatiivsete tunnete, käivituste ja valu algpõhjused.

Kontaktandmed

E-post: tuuli@tuulivahtra.com
Kodulehekülg: https://tuulivahtra.com/et/
Facebook: facebook »
Tegevuspiirkond: Eesti, Harjumaa, Tallinn
Suhtluskeeled: eesti, inglise
Oluline kontakt: Tuuli Vahtra

Tuuli Coaching OÜ

ID: 918997
Äriregistri kood: 14887811
Isiklik
Eratreener, Tugi- ja hooldusteenused
Tervis
Kriisinõustamine, Psühholoog, Sotsiaalne nõustamine
Positiivne tagasiside
hinne puudub
Töötajaid 1 - 3 töötajat
Miinimum tunnihind 30 EUR
Keskkonnaga ühinenud 05.05.2020 19:32
Viimane sisselogimine 05.05.2020 20:29
Viimane profiili uuendus 05.05.2020 20:29
Profiili vaadatud 23

Kirjeldus

Sinu tunnetel, mõtetel, hirmudel ja soovidel on põhjus ning need on olulised. Ma pakun sulle turvalist keskkonda ja mõistmist, et saaksid ennast väljendada ning parema enesetunde suunas liikuda. Mulle meeldib oma töös sügavuti minna ja sümptomitega tegelemise asemel tahan sul aidata suurendada teadlikkust ning üles leida selle, mis tõeliselt sinu hoolivat tähelepanu vajab. Leides üles probleemide ja väljakutsete sügavamad põhjused ja takistused, on sul lihtsam oma elus suuri ning püsivamaid muutuseid luua. Olen kõiges selles sulle toeks oma teadmiste, kogemuste ja alltoodud meetoditega. Siin on näiteid teemadest, millega olen töös inimestega kokku puutunud:

* ärevus ja hirmud
* madal enesehinnang
* häbitunne
* sõltuvused
* enda vigastamine
* allasurutud viha
* sisemised vastuolud
* esinemishirm
* sisemine kriitik
* väljakutsed eesmärkide saavutamisel
* läbipõlemine ja rahulolematus tööga
* ebatervetest suhetest väljumine
* kaassõltuvus
* suhteprobleemid
* hirm intiimsuse ees
* seksuaalne väärkohtlemine
* reetmine ja konfliktid
* kroonilised valud
* lein
* lapsendamine ja lapsevanema puudumine
* vägivaldne lapsepõlv
* üldine rahulolematus oma eluga ja sihi puudumine

Minu nimi on Tuuli Vahtra ja olen Terviklikkuse terapeut, kogemusnõustaja ning coach. Minu kireks on toetada ja juhendada inimesi teel suurema teadlikkuse, enesearmastuse ning täisväärtuslikuma elu poole. Ma usun sellesse, et meis kõigis endis on vastused ja võime oma elu muuta, parandada ning luua. Samas vajame me mõnikord tuge ja veidi juhendamist, et esimesi samme astuda või mõnes teemas sügavamale jõuda – just seda soovin ma pakkuda. Mind rõõmustab ja innustab, et olen leidnud tööriistad ning meetodid, mis on juba nii paljudele inimestele tulemusi toonud. Olen näinud tervenemist valusatest minevikuhaavadest, uue sihi leidmist, oma jõu, meelerahu ja tegutsemistahte tagasisaamist

✿ TERVIKLIKKUSE TERAAPIA
Terviklikkuse teraapia (The Completion Process) aitab leida ja lahendada sinu probleemide, tugevate negatiivsete tunnete, käivituste ja valu algpõhjused. Teraapias on sul võimalus otsa vaadata valusatele teemadele ja minevikusündmustele, mis on varasemalt lahenduseta jäänud ja endiselt su elu negatiivselt mõjutavad. Ma juhendan ja hoian sulle turvalist ruumi, et saaksid terveneda, mineviku koormast lahti lasta ning tagasi oma jõu ja meelerahu. Loe lähemalt siit: Terviklikkuse teraapia.

✿ TÖÖ SISEMISTE OSADEGA
On sul tulnud ette olukordi, kus osa sinust tahaks teha üht ja teine osa täiesti vastupidist? Selliste sisemiste konfliktide taga on tihtipeale meie sees toimunud lõhestumistest kujunenud erinevad osad/alamisiksused/seisundid. Töö sisemiste osadega on kaasaegse psühholoogia efektiivne tööriist, mis võimaldab enda sisemaailma ja oma erinevaid pooli paremini tundma õppida. Seansil toetan ja juhendan sind erinevate sisemiste osadega töö meetoditega (Parts Work, Voice Dialogue, Inner Family Systems Model), et anda hääl sinu erinevatele alamosadele ning vajadusel neid omavahel lepitada. Enda sisemaailma tundmaõppimine aitab sul enda erinevate vajadustega paremini arvestada ning hoida kokku aega ja energiat iseendaga võitlemise arvelt. Niimoodi sisemiselt ühtse tiimina tegutsedes on kergem ka fokuseerida ja eesmärke saavutada.

✿ KOGEMUSNÕUSTAMINE JA COACHING
Kas sa vajad tuge, et mõista keerulist olukorda oma elus, väljuda toksilisest suhtest, muuta piiravat uskumust, saavutada eesmärke, leida uut sihti elus … või soovid lihtsalt kedagi, kes kuulaks sind ilma hinnanguteta? Aitan sul sinuga toimuvat paremini mõista, jõuda sügavate taipamisteni ja leida lahendusi. Toetan sind, et saaksid tagasi usu endasse ja sellesse, et sul ise on võimalik oma elu luua ja kujundada. Vestluspõhistel seanssidel kombineerin ma kogemusnõustamise, lahenduskeskse kootsingu ja muid tööriistu, mis sind parasjagu kõige rohkem toetavad.

Loe lähemalt ja tutvu hindadega: ERAVASTUVÕTT

Oskused

Teraapia, psühholoogiline nõustamine, coaching.

Meie teenused sisaldavad

Iga seanss on unikaalne ja kohandatud vastavalt sinu vajadustele, piiridele, soovidele ja eesmärkidele. Pikemates sessioonides kombineerime mõnikord ka Terviklikkuse teraapia ja sisemiste osadega töö meetodit ning lisaks sügavamale protsessile alati ka vestleme natukene.
Kõiki seansse on võimalik teha Tallinnas kohtudes (Kristiines/Mustamäel) või Skype’i videokõne vahendusel.
Sügavama seansi kestus on 2-3 tundi ja lühema nõustamise/coaching'u seansi kestus 1-1,5 tundi.

Miks valida meid?

Kutsun sind proovima Eestis uudset Terviklikkuse teraapiat. Täiendan ennast pidevalt, teen oma tööd pühendumusega ning heameelega aitaksin sul sinu muredele lahenduse leida.

✿ TASUTA TUTVUMISKÕNE UUELE KLIENDILE
Kui soovid proovida Eestis uudset Terviklikkuse teraapiat, siis pakun sulle võimalust enne seanssi teha tutvumiskõne (soovitavalt Skype’i teel) kestusega kuni 20 minutit, kus saame natukene üksteist tundma õppida ning meetodist lähemalt rääkida. Samuti saan vastata sinu muudele küsimustele ning saame tunnetada, kas sobime omavahel seansi tegemiseks. Tutvumiskõne ei ole seansile tuleku eelduseks (vaid vabatahtlik lisavõimalus) ja võid muidugi ka kohe kohtumiseks aja broneerida.

VÕTA ÜHENDUST

Kuuluvus, diplomid, sertifikaadid

Terviklikkuse teraapia sertifitseeritud läbiviija (The Completion Process Certified Practitioner), Teal Eye LLC
Diplomeeritud kogemusnõustaja, Avitus MTÜ
Coachiv juhtimine, Intelligentne Grupp OÜ
Bakalaureusekraad ärinduses, Tallinna Tehnikaülikool

Ettevõtjale antud hinded

Kriteerium Keskmine hinne Hindamisi
Professionaalsus
(hinne puudub)
-
Täpsus
(hinne puudub)
-
Kvaliteet
(hinne puudub)
-
Koostöövalmidus
(hinne puudub)
-
Rahulolu teostatud tööga
(hinne puudub)
-
Hinna vastavus tehtud tööle
(hinne puudub)
-
Hinnata saavad ainult sisseloginud kasutajad. Logi sisse

Ettevõtja hindamine

Hinnata saavad ainult sisseloginud kasutajad. Palun logi sisse.

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine