Ülevaade

Ettevõte tegeleb inseneriteenuste osutamisega elektri-, nõrkvoolu (turva- ja infotehnoloogilised süsteemid) ning automaatikasüsteemide valdkonnas. Inseneriteenused: projekteerimine, konsultatsioon, omanikujärelevalve, ekspertiisid, lähteülesannete koostamine, hangete nõustamine, kinnistute turvastrateegi koostamine jne.

Kontaktandmed

Riik: Eesti
Telefon: +3726819850
Mobiiltelefon: +3725018069
E-post: telealarm@telealarm.ee
Kodulehekülg: http://www.telealarm.ee
Suhtluskeeled: eesti, inglise, vene, soome
Oluline kontakt: Tõnu Kutsar, juhtiv ekspert, GSM 5018069

TELEALARM OÜ

ID: 92027
Äriregistri kood: 10785189
Ehitus
Ehitusekspertiis, Ehitusjärelevalve, Ehituslik planeerimine, Ehitusnõustamine, Omanikujärelevalve, Projekteerimine, Raadiosideliinid ja andmesidevõrgud, Tehnilise ekspertiisi teostamine
Muu
Turvateenused
Tehnika ja Tootmine
Automaatikaseadmed, Elektriinsener, Esitlustehnika, Heli- ja valgustehnika, Hooneautomaatika ja turvasüsteemid, Jälgimissüsteemid, LED süsteemid, Sidesüsteemid, Telefonid, Telekommunikatsiooniseadmed, Turva- ja valvesüsteemid
Positiivne tagasiside
hinne puudub
Töötajaid 1 - 3 töötajat
Käive aastas 150000 EUR
Miinimum tunnihind 45 EUR
Keskkonnaga ühinenud 01.08.2012 14:27
Viimane sisselogimine 01.08.2012 16:39
Viimane profiili uuendus 01.08.2012 16:39
Profiili vaadatud 4546

Kirjeldus

OÜ Telealarm tegele inseneriteenuste valdkonnas aastast 2001. Oleme oma kliendi jaoks lojaalsed ja teistest osapooltest sõltumatud, st me ei sõltu ühestki maaletoojast või ehitus/paigaldus ettevõttest. Ettevõttes töötab põhikohaga 3 inimest. Töö kiidab tegijat ... Eesti vanasõna. Tuntumad kliendid on näiteks Justiitsministeerium, Kaitseministeerium, Välisministeerium, Kaitseliit, Eesti Energia, AS Telora-E, AS Eldeco IB, OÜ Vealeidja, OÜ Projektipea, Ehituskorralduse OÜ, KUMU, Eesti Rahva Muuseum, Eesti Vabaõhumuuseum, Estonia Teater, AS Levira, Tallinna Lennujaam, AS Saarte Liinid, Eurovision 2002 jne.

Oskused

Peamine oskus seisneb pikaaegsetes kogemustes ning akadeemilises teadmisebaasis, kuidas suunata kogu protsess hankest-projekteerimisest-teostuseni nii, et saavutada kliendi jaoks parim tehniline lahendus (vajadusel ka odavaim, kiireim vm).

Meie teenused sisaldavad

Meie teenus sisaldab üldjuhul põhjalikku laskumist detailideni, mitte pragmaatilist pealiskaudsust. Kuid kui selline on tellija soov, siis ka pragmaatilist ja kiiret reageerimist erinevaele tehnilistele ülesannetele.

Miks valida meid?

1) Garanteerime 100%-lise sõltumatuse maaletoojatest ja paigaldus/ehitusettevõtetest. Seega ei ole meie tegevus ajendatud mõne teise ettevõtja ärihuvist kasutada temale soodsaid seadmeid või lahendusi. See võimaldab kogu insenertehniline ülesanne lahendada just meie kliendi huve detailselt arvestades. See on Eesti ettevõtluse ja valdkonna võtmeisikute lõimitust arvestades meie arvates suur argument. Range lojaalsus kliendile väljendub enamasti projekti "lisakulude" vähenemises ja väldib olukordi kus peab kokkuvõttes tõdema, et "näe tahtsime nii kuidas oleks hea, aga tuli välja ikka nii nagu tavaliselt".
2) Peame oluliseks insenerieetika põhimõtteid ja nendest vajalikul hetkel juhinduda. Insenerieetika vastandub tihti ka ehitava/paigaldava ettevõtte pragmaatilisele finantshuvile kõiki ehitatavaid lahendusi kärpida ja kõik "mittevajalik" kõrvale jätta. Samas kui tellijal-ehitajal on kokku lepitud parim tulemus, siis oskame meie defineerida selle parima tulemuse tehnilises keeles.

Meie garanteerime

Meie tegevus on kaetud tsiviilvastutuskindlustusega.Garanteerime 100%-lise sõltumatuse maaletoojatest ja paigaldus/ehitusettevõtetest. Garanteerime insenerieetikast kinni pidamise.

Ettevõtjale antud hinded

Kriteerium Keskmine hinne Hindamisi
Professionaalsus
(hinne puudub)
-
Täpsus
(hinne puudub)
-
Kvaliteet
(hinne puudub)
-
Koostöövalmidus
(hinne puudub)
-
Rahulolu teostatud tööga
(hinne puudub)
-
Hinna vastavus tehtud tööle
(hinne puudub)
-
Hinnata saavad ainult sisseloginud kasutajad. Logi sisse

Ettevõtja hindamine

Hinnata saavad ainult sisseloginud kasutajad. Palun logi sisse.

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine