Kokk

ID: 920967
Tööpakkumise lisamise aeg: 08.06.2020
Vaatamisi: 1215

Tööpakkumine on arhiveeritud. Tööpakkumisele ei saa enam kandideerida.

LLL OÜ

Restoran Mon Ami on White Guide 2020 restoranijuhi väga hea tasemega restoran (Fine level). Restoran Mon Ami asub Pärnus butiikhotelli Frost soklikorrusel. Frost on Pärnu üks kõige omanäolisemaid ja kõrgetasemelisemaid majutuskohti.

Restoran Mon Ami hubases ajaloolises interjööris saab nautida hooajalisest toorainest valmistatud lihtsaid, kuid elegantseid roogi. Taldrikul on kõik detailideni läbi mõeldud ja kaalutletud. Lisaks maitseelamusele pakutakse restoranielamust ka silmadele. Külmal ajal võtab külalisi vastu elava tulega kamin. Restorani väikeses pagaritöökojas valmivaid värskeid saiakesi ja kooke serveeritakse nii koha peal kui kaasamüügiks.

Mon Ami road on valminud looduse kõige paremast ja värskemast, kõige tervislikumast ja puhtamast toorainest ning sündinud suure kire ja armastusega hea toidu vastu. Toidu, millel on lai silmaring.

Tööd saab
Kokk

Töö kirjeldus

Toitude kvaliteetne ja hoolikas valmistamine; kaupade tellimine, vastuvõtmine, kontroll, ladustamine ja ettevalmistamine; köögi töö organiseerimine, tööruumide puhtuse ja korrashoiu tagamine.

Nõudmised kandidaadile

  • Madalaim nõutav haridustase: kutseharidus keskkooli baasil
  • Koka väljaõpe ning töökogemus; ausus, kohusetundlikkus ja töökus; valmisolek vajadusel töötada ka õhtustel aegadel ja nädalavahetustel (pikk-lühike graafik); teenindusvalmidus, positiivsus, hea meeskonnatöö oskus; tahe ennast arendada ja uues väljakutses proovile panna
  • keeleoskus:
    EN: nõutud, kõne: B2, kirjutamine: B2
    ET: nõutud, kõne: B2, kirjutamine: B1
  • varasem töökogemus: vähemalt 2 aastat

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat töötasu; sõbralikku ja abivalmis kollektiivi; kvaliteetset töökeskkonda (uus kaasaegne köök ning olmeruumid); karjääri- ning eneseteostamise võimalust.

Lisainfo tööpakkumise kohta

Tööle asumise aeg: Nii pea kui võimalik
Vahetustega töö: JAH
Töö on öösiti: EI
Kandideerimise dokumendid: CV

Üldandmed

Töökohti: 1
Asukoha andmed: Eesti, Pärnumaa, Pärnu linn, Kuninga tn 11
Tööaeg: Täistööaeg
Töö liik: tähtajatu
Töötasu: kokkuleppel
Tööpakkumine aegub: 08.06.2020
Kontaktisik: Liis Liidemaa-Leismann

Kandideerimine

Tööpakkumistele saavad kandideerida registreerunud kasutajad. Kandideerimiseks peab sul olema vähemalt üks aktiivne CV. Sinu poolt valitud CV lisatakse kandideerimisele PDF faili kujul.

Kui sul on kasutajakonto olemas siis logi sisse.

Kui kontot pole siis registeeru kasutajaks.

Tööpakkumise statistika

1215
Korda on antud tööpakkumist vaadatud

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine