Ülevaade

Ettevõte Easytax OÜ tegeleb personali valimisega Eesti tööandjatele. Meie eesmärk on aidata tööandjal leida sobiva kvalifikatsiooniga ja nõuetele vastavat tööjõudu.

Kontaktandmed

Mobiiltelefon: 58216671
E-post: easytax.ee@gmail.com
Kodulehekülg: https://sites.google.com/view/easytaxestonia
Facebook: facebook »
Suhtluskeeled: vene
Oluline kontakt: Telefon: +372 5821 667 (vene keeles)
E-post: easytax.ee@gmail.com (eesti või vene keeles)

Easytax OÜ

ID: 926402
Äriregistri kood: 14530428
Transport
Kombineeritud veod, Metsavedu, Ohtlike ainete veod, Rahvusvahelised kaubaveod, Siseriiklikud veod, Treilerveod, Ülegabariidilised veod, Veoteenus
Positiivne tagasiside
hinne puudub
Töötajaid 1 - 3 töötajat
Keskkonnaga ühinenud 27.07.2020 20:11
Viimane sisselogimine 27.07.2020 20:29
Viimane profiili uuendus 27.07.2020 20:29
Profiili vaadatud 671

Kirjeldus

Meil on ulatuslik transpordisektori töötajate, täpsemini CE- ja ADR-kategooria juhilubadega rahvusvaheliste vedude autojuhtide andmebaas. Kõikidel meie juhtidel on vähemalt üheaastane töökogemus Euroopas. Nad on vastutustundlikud ja oma ala spetsialistid, kes mõistavad, et vastutavad ise liikluseeskirjade rikkumise eest vastava riigi seaduste järgi.

Meie autojuhid on pärit peamiselt Ukrainast, Venemaalt, Bulgaariast, Rumeeniast, Usbekistanist ja Valgevenemaalt. Nad kasutavad vilunult navigaatoreid ja videoregistraatoreid. Nende suhtluskeel on peamiselt vene keel, kuid neile on jõukohane ka töö ingliskeelsete saatelehtedega (CMR) ja lihtsate ülesannete lahendamine inglise keeles.

Tööleping sõlmitakse töötaja ja tööandja vahel otse, kui mõlemad pooled on saavutanud meie vahendusel vastastikku kasulikud tingimused. Tegeleme kõigi korralduslike küsimustega: aitame vormistada Eesti tööviisasid, võtame töötajad vastu, otsime neile elukoha, vajaduse korral registreerime kutseoskuste täiendamise kursustele - ehk meie poolt on töötaja täielik toetamine tema riigist kuni töökohani Eestis.

Kui teil on vaja oma ettevõttesse palgata uusi autojuhte, siis oleme valmis teiega Tallinnas kohtuma ja üksikasju arutama. Võimalik on ka online-kohtumine.

Ettevõtjale antud hinded

Kriteerium Keskmine hinne Hindamisi
Professionaalsus
(hinne puudub)
-
Täpsus
(hinne puudub)
-
Kvaliteet
(hinne puudub)
-
Koostöövalmidus
(hinne puudub)
-
Rahulolu teostatud tööga
(hinne puudub)
-
Hinna vastavus tehtud tööle
(hinne puudub)
-
Hinnata saavad ainult sisseloginud kasutajad. Logi sisse

Ettevõtja hindamine

Hinnata saavad ainult sisseloginud kasutajad. Palun logi sisse.

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine