Tootespetsialist

ID: 934671
Tööpakkumise lisamise aeg: 30.11.2020
Vaatamisi: 548

Tööpakkumine on arhiveeritud. Tööpakkumisele ei saa enam kandideerida.

MAXIMA Eesti OÜ

Maxima Eesti on üks suurimaid Eestis tegutsevaid jaekaubanduskette, millesse kuuluvad kauplused, e-pood, toitlustustsehhid, logistikakeskus ja peakontor annavad tööd enam kui 3800 eestimaalasele ning teenindavad igapäevaselt vähemalt 170 000 inimest.

Tööd saab
Tootespetsialist

Töö kirjeldus

Kaupade ettevalmistamine müügiks (sh kampaaniad ja ümberhindlused), saatedokumentide kontrollimine ja sisestamine, müügisaali ja teeninduslettide seirete ülevaatuse, töötajate väljaõpe, nende juhendamine ja toetamine.

Nõudmised kandidaadile

  • Töö sobib Sulle, kui soovid pakkuda viisakat ja kliendisõbralikku teenindust, naudid erinevaid suhtlussituatsioone, omandad uusi teadmisi ja oskusi kiirelt ning oled töökas
  • keeleoskus:
    RU: kõne: A2, kirjutamine: A2
    ET: nõutud, kõne: B1, kirjutamine: B1

Ettevõte pakub

  • Vastutusrikast ja huvitavat tööd, konkurentsivõimelist töötasu, enesetäiendusvõimalusi, juhtimisalaseid koolitusi, sõbralikku ja toetavat meeskonda, tasuta lõunasööki.

Lisainfo tööpakkumise kohta

Palun saada oma CV e-posti aadressile cv@maxima.ee märksõnaga "Tootespetsialist". Lisainformatsiooni saab telefonil 5556 6164.
Meile tööle kandideerimisega annate meile - MAXIMA Eesti OÜ-le - nõusoleku kandideerimisdokumentides või muul viisil Teie poolt meile avaldatud isikuandmete töötlemiseks värbamisprotsessis. Kasutame Teie andmeid ainult värbamise eesmärgil, mis hõlmab Teie sobivuse hindamist vakantsele ametikohale. Sellest, kuidas kasutame ja hoiame Teie isikuandmeid ning millised on Teie isikuandmete kaitsega seotud õigused, saate täpsemalt lugeda www.maxima.ee
Tööle asumise aeg: Nii pea kui võimalik
Vahetustega töö: JAH
Töö on öösiti: EI
Kandideerimise dokumendid: CV

Üldandmed

Töökohti: 1
Asukoha andmed: Eesti, Võrumaa, Võru linn, Kooli tn 2
Tööaeg: Täistööaeg
Töö liik: tähtajatu
Töötasu: kokkuleppel
Tööpakkumine aegub: 30.11.2020
Kontaktisik: Nadezda Pungard

Kandideerimine

Tööpakkumistele saavad kandideerida registreerunud kasutajad. Kandideerimiseks peab sul olema vähemalt üks aktiivne CV. Sinu poolt valitud CV lisatakse kandideerimisele PDF faili kujul.

Kui sul on kasutajakonto olemas siis logi sisse.

Kui kontot pole siis registeeru kasutajaks.

Tööpakkumise statistika

548
Korda on antud tööpakkumist vaadatud

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine