Hooldaja

ID: 935072
Tööpakkumise lisamise aeg: 21.04.2021
Vaatamisi: 1709

Osaühing ZUNT

Villa Mare pansionaat ja Hoolekoda Fööniks (Zunt OÜ) on esimene erahooldekodu Pärnus. Oleme tegutsenud 13 aastat ning tunnustatud praktikaettevõte alates 2013 aastast

Tööd saab
Hooldaja

Töö kirjeldus

Hooldaja on hea ja soe perenaine, kes on meie eakatele armastusväärne ja hooliv kaaslane ka nende "viimases" eluetapis. Tema töö seisneb abivajaja elu toetamises: ohutu ümbruse hoidmine, säilitamine ja tagamine hooldekodus; abistamine söömisel ja juhendamine igapäevatoimingutes; juhendamine voodi- ja isikliku pesu vahetamisel ja korrastamisel; abistamine isikliku hügieeni ja kehapuhtuse protseduuride läbiviimisel, välimuse korrastamisel ning riietamisel, liikumisel ja füüsilise aktiivsuse tagamisel; juhendamine abivahendite kasutamisel, ravimite kättetoimetamisel ja arstiabi korraldamisel; vajadusel ja arsti ettekirjutusel ulatab hooldaja hoolealusele ravimeid ja teostab lihtsamaid protseduure: mõõdab vererõhku ja kehatemperatuuri, lähtuda tuleb abivajaja vajadustest, jõuvarudest, toimetulekuvõimest, väärtushinnangutest ja kogemustest; igasse inimesesse tuleb suhtuda austusega ja võrdväärselt sõltumata tema east, soost, usulisest ja kultuurilisest taustast.

Nõudmised kandidaadile

  • Madalaim nõutav haridustase: kutseharidus keskkooli baasil
  • Vajalik empaatiavõime, et pühenduda; armastus inimeste vastu; töö tegemiseks on hooldajal vajalik füüsilise ja vaimse koormuse talumine; vajalik esitada tervisetõend tervisliku seisundi ja füüsilise ning vaimse sobivuse hindamiseks hooldaja tööle
  • keeleoskus:
    ET: nõutud, kõne: B2, kirjutamine: A1
    RU: kõne: A2, kirjutamine: A1
  • varasem töökogemus: vähemalt 1 aasta

Ettevõte pakub

  • Korraldame hooldustöötaja suunamist väljaõppele ja/või Pakume kohapealset väljaõpet ja muid lisahüvesid. Toetavat meeskonda

Lisainfo tööpakkumise kohta

CV saata e- postile fooniks@fooniks.ee või saata kinnises ümbrikus Supeluse 22 Pärnus, märksõnaga HOOLDAJA.
Tööle asumise aeg: Nii pea kui võimalik
Vahetustega töö: JAH
Töö on öösiti: EI
tööaeg: Võimalik töötada 12 tunnise vahetusega, tööaeg 8.00-20.00, graafik on 2 päeva tööl ja 2 päeva vaba või vahetuse pikkus 24 tundi graafik on 1 päev tööl + 3 päeva vaba.
tööaeg: Võimalik töötada 12 tunnise vahetusega, tööaeg 8.00-20.00, graafik on 2 päeva tööl ja 2 päeva vaba või vahetuse pikkus 24 tundi graafik on 1 päev tööl + 3 päeva vaba.
Kandideerimise dokumendid: CV

Üldandmed

Töökohti: 4
Asukoha andmed: Eesti, Pärnumaa, Pärnu linn, Supeluse tn 22
Tööaeg: Täistööaeg
Töö liik: tähtajatu
Töötasu: kokkuleppel
Lisainfo palga kohta: Töötasu alates: 650
Töötasu kuni: 800
Tunnipalk (oleneb professioonist) + öötöö eest (8 tundi ühes vahetuses) 25 % lisatasu; pühad ja ületunnid tasustatakse seaduses ettenähtud viisil.
Tööpakkumine aegub: 04.05.2021
Kontaktisik: Kristjan Heamäe
Telefon: 4479321

Kandideerimine

Tööpakkumistele saavad kandideerida registreerunud kasutajad. Kandideerimiseks peab sul olema vähemalt üks aktiivne CV. Sinu poolt valitud CV lisatakse kandideerimisele PDF faili kujul.

Kui sul on kasutajakonto olemas siis logi sisse.

Kui kontot pole siis registeeru kasutajaks.

Tööpakkumise statistika

1709
Korda on antud tööpakkumist vaadatud

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine