Vahetuse vanem

ID: 949444
Tööpakkumise lisamise aeg: 25.09.2021
Vaatamisi: 40

Tööpakkumine on arhiveeritud. Tööpakkumisele ei saa enam kandideerida.

Harju Tarbijate Ühistu

Harju Tarbijate Ühistu on aastast 1909 tegutsev jaekaubandusettevõte. Meie 26 kauplust asuvad Tallinnas ja Harjumaal.

Tööd saab
Vahetuse vanem

Töö kirjeldus

Kuna tegemist on väikese poega, siis ei ole töötaja tööpiirkonnad konkreetselt piiritletud, vaid tööd tuleb teha nii müügisaalis kaupa välja pannes, kassas kliente teenindades kui ka laos toimetada ja muidu kaupluse korrektse ja viisaka väljanägemise eest hoolt kanda.

Vahetuse vanema kohustuste hulka kuulub veel oma vahetuse töö korraldamine ja kaupluse ettevalmistamine ostjate teenindamiseks ja kaupluse sulgemistoimingute teostamine vahetuses. Kaupade tellimine, vastuvõtmine ja müügiks ettevalmistamine, vajaliku dokumentatsiooni täitmine ja kontroll, aktiivse müügi juhtimine, müüjate väljaõpe ja juhendamine jm.

Nõudmised kandidaadile

  • Madalaim nõutav haridustase: keskharidus
  • Kaupluses töötamiseks on vaja, et oleks olemas kehtiv tervisetõend. Kui tervisetõend on puudu, siis tuleb see enne tööle asumist teha. Viiruste perioodil peab töötaja olema valmis ka kasutama isikukaitsevahendeid töö ajal: näomask või visiir
  • keeleoskus:
    ET: nõutud, kõne: B2, kirjutamine: B2

Ettevõte pakub

  • • stabiilset sissetulekut ja töötulemustest sõltuvat lisatasu • väljaõpet kohapeal • huvitavat ja mitmekülgset tööd klienditeeninduse valdkonnas • tööd graafiku alusel • tähtajatut töösuhet

Lisainfo tööpakkumise kohta

Tööle asumise aeg: Nii pea kui võimalik
Vahetustega töö: EI
Töö on öösiti: EI
tööaeg: Töö toimub graafiku alusel ja vahetuse pikkus on kuni 12h.
Kaupluse lahtioleku ajad on E-P 9-22 ja tööpäev algab enne kaupluse avamist ja lõppeb peale kaupluse sulgemist, vastavalt graafikus määratud päevadele ja vahetuse tüübile (hommikused ja õhtused vahetused).
tööaeg: Töö toimub graafiku alusel ja vahetuse pikkus on kuni 12h.
Kaupluse lahtioleku ajad on E-P 9-22 ja tööpäev algab enne kaupluse avamist ja lõppeb peale kaupluse sulgemist, vastavalt graafikus määratud päevadele ja vahetuse tüübile (hommikused ja õhtused vahetused).
Kandideerimise dokumendid: CV

Üldandmed

Töökohti: 1
Asukoha andmed: Eesti, Harjumaa, Rae vald, Vana-Vaida tee 3
Tööaeg: Täistööaeg
Töö liik: tähtajatu
Töötasu: kokkuleppel
Lisainfo palga kohta: Töötasu koosneb põhitöötasust ja lisatasust. Töötajal on võimalik teenida lisatasu vastavalt töö tulemuslikkusele.
Tööpakkumine aegub: 25.09.2021
Tööandja: Harju Tarbijate Ühistu

Kandideerimine

Tööpakkumistele saavad kandideerida registreerunud kasutajad. Kandideerimiseks peab sul olema vähemalt üks aktiivne CV. Sinu poolt valitud CV lisatakse kandideerimisele PDF faili kujul.

Kui sul on kasutajakonto olemas siis logi sisse.

Kui kontot pole siis registeeru kasutajaks.

Tööpakkumise statistika

40
Korda on antud tööpakkumist vaadatud

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine