Klienditeenindaja

ID: 953494
Tööpakkumise lisamise aeg: 20.10.2021
Vaatamisi: 29

Tööpakkumine on arhiveeritud. Tööpakkumisele ei saa enam kandideerida.

AS R-Kiosk Estonia

R-kiosk on Eesti turul sissetöötanud jaekontseptsioon ning tegutsenud siin juba 20 aastat. Oleme oma üle 100 kioskiga suurim jaekett, andes tööd ca 400 inimesele.
Teame, et R-kioski edu võtmeks on töötajad leti taga, kes pakuvad meie klientidele personaalset, kiiret ja sõbralikku teenindust.

Tööd saab
Klienditeenindaja

Töö kirjeldus

KLIENDITEENINDAJA PÄEV R-KIOSKIS

START
Tavaline töö R-Kioski väikepoes saab stardi varahommikul. Selleks et pakkuda hommikul tööle või kooli ruttavatele klientidele mugavalt teele kaasa ergutavat kohvi või hommikust saiakest, on vaja teha ettevalmistusi: kohvimasinasse valada värske piim, panna ahju kerkima maitsvad croissant’id ja pirukad.

HOMMIK
Hommikune R-Kiosk tänavanurgal võikaubanduskeskuses on kui kodune pagarikoda, mille imeliselt värske lõhn ulatub tänavatele, koridoridesse ja ootesaalidesse. hommikul saabuvad väikepoodi ka värsked ajalehed, mis leiavad koha leheriiulitel.

LÕUNA
Lõunapausil soovivad inimesed tihti toekamat einet. Ja just seepärast on meie klienditeenindajad ka osavad toidumeistrid! Õnneks ei nõua toidumeistriks saamine suurt jõupingutust, sest kõik meie kuumad toidud valmivad kiirelt ahjus või grillil. Kui järgida mõningaid lihtsaid nippe, ongi tulemuseks maitsev eine.

PÜSIKLIENDID
Just see kutsub kliente meie juurde ikka ja jälle tagasi! Pole siis ime, et nii mõnigi R-Kioski väikepoodnik tunneb oma püsikliente nimepidi ning ilma täpsustamata on kliendi lemmiktoit juba letil või kohv topsis.

UUS KAUP
Veidi on vaja korrastada ka ladu ja riiuleid, näiteks tuleb tuua müügisaali külmkappidesse külmi jooke ja vaadata üle snäkiriiulid. On tähtis, et kapid, riiulid ja väljapanekud oleksid alati kenasti kaupa täis.

NAERATUS
Kassas toimetades ja klientidega suheldes tiksuvad töötunnid mõnikord mööda märkamatu kiirusega. Meie klienditeenindajatel on suurepärane võimalus muuta väikepoodi külastava inimese tuju heaks: soe naeratus, kiire vestlus ja head soovid teele kaasa teevad mõnikord rohkem ära kui maailma parim maiuspala.

PLANEERIMINE
Päeva teises pooles on aeg teha plaane järgmiseks päevaks. Et ka uuel tööpäeval oleks riiulid kaupa täis, on vaja laost tellimusi teha. Uued tehnilised lahendused teevad selle eriti lihtsaks: puldiga saab vajaminevad tooted kähku sisse piiksutada ja need ongi automaatselt tellitud.

ÕHTU
Õhtu saabudes külastavad meie väikepoode inimesed, kes soovivad haarata koju kaasa midagi maitsvat õhtusöögiks. Meie klient enamjaolt kiirustab kas tööle või koju. Ja meie tahame oma kliendi jaoks olemas olla, et pakkuda talle suurepärase valmistoitude valikuga rohkem vabadust ja aega tegeleda olulisemate teemadega, sest, olgem ausad, elus on sageli tähtsamaid asju kui järjekorras seismine või köögis vaaritamine.

Nõudmised kandidaadile

 • Madalaim nõutav haridustase: põhiharidus
 • • sõbralik ja heatahtlik suhtlusoskus – viisakus, abivalmidus, lahkus
  • Inimestest hoolimine – nii klientidest, kui kolleegidest
  • Teenindusvalmidus- oskus ja soov tutvustada ja pakkuda sortimendis olevaid tooteid
  • Usaldusväärsus, ausus - täpsus ja ausus rahaasjades, usaldusväärsus ja lojaalsus tööandjale.
  • Kohanemisvõime- kohanemine erinevate inimeste ja olukordadega.
  • Hea suhtlusoskus
  • Eesti keele oskus B1 tasemel
 • keeleoskus:
  ET: nõutud, kõne: B1, kirjutamine: B1

Ettevõte pakub

 • * Tulemustasu * Müügivõistlused * Omatöötajate soodustused * Koolitused ja areng * Väärtustav juhtimisstiil * Hoolime tervisest * Frantsiisipäev * Rahvaspordiüritused * Tähistame töö- ja eraelu võite

Lisainfo tööpakkumise kohta

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid edastada meilile andra.valdmann@rkiosk.ee ja pealkirjaks panna "Pirita R-Kiosk"
Tööle asumise aeg: Nii pea kui võimalik
Vahetustega töö: JAH
Töö on öösiti: EI
tööaeg: Lahtiolekuajad: E-R 6.30-19.00; L-P 8.30-19.00
tööaeg: Lahtiolekuajad: E-R 6.30-19.00; L-P 8.30-19.00
Kandideerimise dokumendid: muu, CV

Üldandmed

Töökohti: 2
Asukoha andmed: Eesti, Harjumaa, Tallinn
Tööaeg: Täistööaeg
Töö liik: tähtajatu
Töötasu: kokkuleppel
Lisainfo palga kohta: Töötasu alates: 700
Töötasu kuni: 850
4,50 EUR bruto/tunnis + tulemustasu
Tööpakkumine aegub: 27.10.2021
Kontaktisik: Andra Valdmann

Kandideerimine

Tööpakkumistele saavad kandideerida registreerunud kasutajad. Kandideerimiseks peab sul olema vähemalt üks aktiivne CV. Sinu poolt valitud CV lisatakse kandideerimisele PDF faili kujul.

Kui sul on kasutajakonto olemas siis logi sisse.

Kui kontot pole siis registeeru kasutajaks.

Tööpakkumise statistika

29
Korda on antud tööpakkumist vaadatud

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine