Abiks kasutajale

Korduma kippuvad küsimused

Kas hange ja konkurss on erinevad asjad?


Ei, ei ole. Tegemist on ühe ja sama asjaga. Lihtsalt eraisikule on konkursi mõiste arusaadavam, ettevõtjale on hanke mõiste lähedasem. Kuid lepime nüüd kokku, et edaspidi räägime hankest või hangetest.

Kas hanke korraldamine maksab midagi?

Ei! See on täiesti tasuta.

Kes saavad ennast Teie infokataloogis registreerida?


Absoluutselt kõik kes pakuvad mingeid teenuseid, olenemata sellest kas tegemist on ettevõtte, ettevõtja või eraisikuga.

Ma olen eraisik ja tahan ennast Teie infokataloogi registreerida. Palun selgitage kuidas Teie kataloog töötab?

Te registreerite ennast Teile sobiva valdkonna all meie kataloogis, panete kirja oma tööpiirkonna, täidate profiili ja jääte ootama. Kui Teie valdkonnas ja piirkonnas korraldatakse hange, siis saate selle kohta endale kas e-maili või mobiiltelefoni peale teate.

Kas ma saan teha endale kodulehe Teie keskkonnas? Ja mis see maksab?

Jah. Meie nimetame seda profiiliks, kuid Teie jaoks on see kodulehekülg. Ei maksa midagi.

Kui põhjalikult ma oma kodulehekülge/profiili täitma pean?

Võimalikult põhjalikult, sest selles peitub Teie edu alus! Põhimõtteliselt müüte Te usaldusväärsust, sest midagi muud Teil alguses pole. Kirjeldage ja näidake oma oskusi võimalikult põhjalikult. Laadige üles cv, diplomid, kutsetunnistused, pildid, videod. Pakume Teile ainulaadset võimalust teha seda tasuta ja nii paljudes keeltes kui Te iganes oskate.

Ma ei tunne arvutit väga hästi, aga ma tahan oma lehte/profiili võimalikult oskuslikult ja põhjalikult täita. Kas mul on võimalik selleks ka abi saada?

Jah, meil on selleks profiili nõustamine. Tegemist on tasulise lisateenusega (500EEK + KM), mille kasutamiseks vajate krediiti. Peale seda kui olete selle teenuse ostnud võtab Teiega ühendust meie personalispetsialist ning Te saate antud teenust kasutama hakata. Küsimustega profiili nõustamise osas pöörduge palun Skype vahendusel kasutajanime leia.ee poole või helistage telefonil +372 56 57 9955.

Milliste teenustega Teie infokataloogi poole pöörduda võib?

Teenuseid on olemas väga väga palju. Paljusid tegevusi inimesed alati ei tajugi teenustena, kuid tegemist on siiski teenustega ja nende eest saab tasu küsida. Meie arvame, et kõik inimesed oskavad midagi, küsimus on ainult selles, et kas nad tahavad või viitsivad midagi teha. Näiteks koristada, lund rookida, puid lõhkuda ja muru niita oskab igaüks, seega, kui Te selliseid tegevusi pakute on see teenus nagu iga teinegi ja Teil on õigus selle eest tasu küsida ja ka saada.

Mul on olnud elus juhuseid kui tööd teen aga palka ei tulegi. Kas Te saate mulle kuidagi garanteerida, et peale töö tegemist ma ka oma tasu kätte saan?


Jah saame küll! Selle jaoks on meil olemas finantsriskide maandamise teenus. See annab garantii mõlemale poolele, nii töö tellijale kui ka töö teostajale. Töö tellijale annab see garantii, et keegi tema rahaga „jooksu“ ei pane ning töö tegijale annab see garantii, et ta oma töö eest ka tasu saab. Soovitame seda väga tungivalt kasutada.

Kuidas see finantsriskide maandamise teenus töötab?

Väga lihtsalt, see on 4 etapi süsteem:
1) Töö tellija kannab raha meie deposiitkontole
2) Töö teostaja saab teate, et tema raha on üle kantud ja ta saab tööle asuda
3) Kui töö on valmis, siis annab töö tellija korralduse raha vabastada
4) Töö teostaja saab oma töö eest kokku lepitud tasu

Kas see finantsriskide maandamise teenus maksab midagi?


Jah. See maksab ainult 1% - 2% tööde teostamise summast (sõltub summa suurusest). Kuid olgem ausad, see on väike summa kindlustunde ja rahuliku une eest.

Miks ma pean üldse hanke korraldama?

Uskuge, me teame kui aeganõudev ja närvesööv on teenusepakkujate otsimine internetis. Meil kõigil on teha palju asju ja selleks ööpäevas kindel arv tunde. Peame ennast jagama töö, pere, kodu, trenni ja paljude muude asjade vahel ja mõnikord on tunne, et ööpäevas peaks olema rohkem kui 24 tundi. Sageli juhtub, et terve päev koosnebki ainult erinevate päringute laiali saatmisest ning oma e-postkastis infokillukeste otsimisest. Pakkumiste kogumiseks kulub aga terved nädalad. Tuleb tuttav ette? Aega napib alati, kuid tööga on tuli takus või kui alati nii kiire antud teenusega ei ole, siis siiski eelistaksite tegeleda hoopis endale meelepäraste asjadega – veeta aega lähedastega, tegeleda hobidega või oma põhitööga, selle asemel aga peate otsima internetist infot erinevate teenusepakkujate kohta ning ikkagi pole seda infot kunagi piisavalt. Seega, kui soovite tegutseda efektiivsemalt kui seni - hoida kokku aega ja raha,
siis just sellepärast ongi kasulik hange korraldada. Siis meie teeme lihtsalt Teie eest töö ära.

 Teeme oma parima, et leida Teile Teie piirkonnas teenuseid osutavaid teenusepakkujaid kes teevad Teile oma pakkumised. Teil jääb endale ainult Teie kriteeriumitele vastav teenusepakkuja välja valida. Meie aitame Teil kokku hoida AEGA – AEGA mida kellelgi pole. Ja kuna aeg on raha, siis loomulikult ka raha.

Kui ma vajan teenusepakkujat ja korraldan hanke, siis kui palju ma infot sisestama pean?

Mida rohkem, täpsemat (või ka spetsiifilisemat) infot Te sisestate, seda paremaid st. enda ootustele rohkem vastavaid pakkumisi saate. Teenusepakkujad ei loe Teie mõtteid, seega, palun olge nii kenad ja hoolitsege selle eest, et info mis Te üles panete oleks võimalikult põhjalik. Pange kirja kõik oma tingimused ja soovid, joonised ja kirjeldused. See on Teie edu alus!

Kui kaua üks hange kestab?

See on Teie vaba valik. Konkurssi saab korraldada ajavahemikus 1 tund (kiirhange) kuni 3 kuud.

Mille peale ma hanke korraldada võin?

Põhimõtteliselt kõige peale alates hauaplatside hooldamisest, lemmikloomde jalutamisest, lõpetades arvuti või teleri ostusoovi või hoopis majaehitamissooviga. Kuid samas on võimalik ka uurida, et kas saadaval on mõni hääletalent.

Kas ma pean jätma tagasiside?

Jah, sest see aitab muuta meie keskkonda turvalisemaks. See aitab teisi teenuseotsijaid ja muudab ka Teid ennast usaldusväärsemaks. Me jälgime seda ja paar korda aastas loosime välja mõned auhinnad eeskujulikematele konkursikorraldajatele.

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine