Eesti iduettevõte GateMe alustab tegevust Silicon Valley's

08.06.2012
Eestis loodud ja Tehnopoli Startup Inkubaatoris tegutsev ettevõte GateMe avaldas muljet Californias San Francisco külje all asuva Silicon Valley riskikapitalistidele, kes premeerisid ettevõtet võimalusega alustada tasuta tegevust Ameerika Ühendriikide nutiettevõtete epitsentris.
Parima kolme ettevõtte hulka kuulusid uudsete parkimislahendustega tegelev IPS, kvaliteediseire andurite arendaja OptoFluid ja ööklubide nimekirjahaldustarkvara arendav GateMe.

Parimaks tunnistatud GateMe auhinnakomplekt sisaldas kaheks kuuks tasuta kontorit Silicon Valleys asuvas US MAC kiirendis, mentorlust parimatelt äriekspertidelt ning 2000 dollarit turu-uuringuteks. Firma asutaja Janar Merilo sõnul tuli selline tunnustus täpselt õigel ajal.

"GateMe tegutseb täna Eestis, Inglismaal, Soomes, Lätis ja Leedus. Vaikselt oleme kanda kinnitamas ka USA-s. Saadud auhind annab meile selle sammu tegemiseks hea tõuke. Kindlasti ei jookse me USA turule ummisjalu. Enne paneme paika eesmärgid ja siis läheme kohale. Investoritelt saadud tagasiside põhjal oleme kindlad, et suudame USA-s ettevõtte käima tõmmata," lisas Merilo.

Go Global Silicon Valley on intensiivne treeningprogramm, mille raames saavad ettevõtted nõu parimatelt, et lihvida oma eesmärgid ja esitlus investoritele sobilikuks. Samuti annab programm ettevõtetele võimaluse esitleda enda mainekatele USA investoritele.

GateMe arendab promootoritele ja ööklubidele suunatud listihalduslahendusi, mis aitab oluliselt lihtsustada muusika- ja meelelahutusürituste korraldajate tööd.

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine