Ettevõtjate kataloog


 Paljud inimesed kellel on oskused ja/või tahe midagi ära teha on kindalsti tabanud ennast mõttelt, et mul pole vahendeid oma idee teostamiseks. Kui vahendid konkreetse tegevuse jaoks on ka olemas, siis raha või ka oskused reklaami tegemiseks täiesti puuduvad, kuid kui pole kliente kui ei jõua ennast kuuldavaks teha, siis pole ka äri. Tulevad sellised mõtted tuttavad ette? Kindlasti. Kuid nüüd pole vaja enam muretseda! leia.ee on pakub lahenduse. leia.ee teeb suure töö Teie eest ära sh. ka reklaami. Teie töö on ainult teenuste pakkumisega alustada ja tööd teha...

 leia.ee on toonud turule uue põlvkonna infokataloogi - kataloogi mis on mõeldud nii ettevõtetele kui ka eraisikust teenusepakkujatele. Põhiline vahe nn. klassikalise infokataloogiga on see, et kui seal ettevõtjal ei ole ettevõtjal peale raha maksmise ja ootamise, et äkki keegi helistab või otsib internetist ja uurib ettevõtte teguvusvaldkonna kohta, mitte midagi teha, et omale rohkem kliente saada. (Tõsi, alati on võimalus suure raha eest osta endale tasemeteenus, et Sind kuvatakse esilehel, sest muidu pole Sind lihtsalt olemas.) Siis leia.ee kataloogis aga (mis on kõigile tasuta!), on ettevõtjal võimalik endal väga palju ära teha, et uusi kliente ja seega reaalset tööd juurde saada, sest ettevõtjad saavad teateid kõikidest enda tööpiirkonnas- ja valdkonnas olevate teenusevajajate kohta. See tugevdab konkurentsi ja peaks lõpptulemusena ka mõjuma positiivselt ettevõtja klienditeeninduskultuurile.

 Ja loomulikult suure erinevusena teistest saavad meil ennast registreerida ka eraisikutest teenusepakkujad, on olemas palju töid, mille tegemisel pidevalt abi vajatakse, kuid mille tegemiseks ei pea olema erioskusi või väljaõpet. Vaja on ainult töötahet! Kui Sa teed juhu- ja abitöid, jalutad lemmikloomi, niidad muru, lõhud puid, laod neid riita, jalutad või hoiad lemmikloomi, kaevad kraavi, hooldad hauaplatse, koristad, valvad objekti... Seda nimekirja võiks jätkata lõputult, kuid lisame veel näidisena ühe asja: kui Sulle on looduse poolt antud suurepärane hääl, siis tule ja registreeru meie infokataloogis kui hääletalent (registreerimine TASUTA) ja jää ootama - kindlasti leidub keegi, kes Sinu teenust vajab! leia.ee kataloogis on üle 40-ne valdkonna, seega peaks meilt leidma KÕIK eluks vajalikud teenused.

 Tulge ja pange meid proovile, liituge infokataloogiga ja pange oma oskused raha teenima. Kui Te enda valdkonda nimekirjast kohe ei leia, siis saatke meile ettepanek ja me lisame selle.

Keskkonna statistika

0
eurot on aktiivsete hangete hinnanguline koondmaksumus
0
0
uut hanget lisati viimase nädala jooksul
10
1
22156

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine