Keskkonna üldinfo


Me kõik tunneme kedagi, kes otsib meeleheitlikult tööd või kelle sissetulekud on viimase paari aasta jooksul märkimisväärselt kahanenud. Samuti teame ettevõtteid või teenusepakkujaid, kes otsivad tikutulega kliente... leia.ee on loodud selleks, et inimesi aidata.

Oleme ellu kutsutud lahendamaks - või vähemalt leevendamaks - tööhõive probleeme. Oleme veendunud, et läbi meie on võimalik oma oskused rahaks teha. Hankekorraldajad aga hoiavad tohutult aega kokku.

On olemas palju töid, mille tegemisel pidevalt abi vajatakse, kuid mille tegemiseks ei pea olema erioskusi või väljaõpet. Vaja on ainult töötahet! Kui Sa niidad muru, lõhud puid, laod neid riita, jalutad või hoiad lemmikloomi, kaevad kraavi, hooldad hauaplatse, koristad, valvad objekti... Seda nimekirja võiks jätkata lõputult, kuid lisame veel näidisena ühe asja: kui Sulle on looduse poolt antud suurepärane hääl, siis tule ja registreeru meie infokataloogis kui hääletalent (registreerimine TASUTA) ja jää ootama - kindlasti leidub keegi, kes Sinu teenust vajab!

Kui Te oma valdkonda nimekirjast kohe ei leia, siis kirjutage meile ning lisame selle koheselt.


Reeglina oleme harjunud ammutama vajaminevat informatsiooni läbi erinevate vahendajate: töökuulutusi lappame ühel lehel, müürseppa otsime teiselt, kassipoegi pakume kolmandal ning lapsehoidja usaldusväärsust uurime neljandast kohast. See kõik kulutab aega, närve ja raha. leia.ee keskkond pakub lahendusi ilma aja-, närvi ning rahakuluta. Ja raha ei kulu tõesti, sest keskkond on teenusevajajale-hankekorraldajale tasuta!


Kõik teenused on suunatud ühtaegu nii eraisikult ettevõttele või teisele eraisikule kui ka ettevõttelt eraisikule või teisele ettevõttele või avalikult sektorilt ettevõtetele. Seega viib leia.ee kokku nii eraisikud, firmad kui ka avaliku sektori, andes kliendile kiireima võimaluse otsustada talle sobivaima teenusepakkuja kasuks.

leia.ee pakub turvalist võimalust uurida nii teenusepakkuja tausta kui ka eelnevate töökogemuste kohta, samuti saab anda ise hinnanguid oma kodu- või teeninduspiirkonna tublidele tegijatele.

Saada sõbrale

Küsimuse esitamine